Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot
    Off topic....S tou MEGA reklamou si děláte srandu? Řve tu na mne něco se satelitní televizí asi o 50% hlasitěji než mám nastavenej zvuk...takže to dokáže pěkně nasrat...a jako bonus se to objeví přes celej screen pokaždý, když kliknu na nějákej článek...
    Tak já jsem si pro vás tady vypnul adblock a tohle za to dostanu?
    Tak to ne adblock opět zapínám tohle je totiž fakt hnus....
    • Mart9
      Já budu tak hodný, že počkám ještě do zítřka. Když to na mě zase vyskočí, na týden zapínám adblock. Ale jen kvůli redakci, samotné tiscali mě pěkně sere.
      • Mart9
        Dnes žádná, to je fér.
        • Mart9
          Aha, tak naskočila a znovu řvala jako k r á v a. Je mi líto
    • Ano, s e r e me to neskutecne, adblock sem doted nemel, ale tohle je posledni kapka!
    • ales.smutny
      Velká omluva, to je technická chyba, už to řešíme :(
      • conflig
        na omluvy je pozdě, sluch už se mi nevrátí :(
      • To v té galerii je také technická chyba? Kvůli tomu jsem zapínal adblock já.
        • to neni chyba to je vlastnost *3*
      • aby to náhodou nebyla taktika
        na hodinu na dvě pustit reklamy na 600% (prostě masivně)
        pak to vypnout, a tvrdit že je to technická chyba.
        Tím samozřejmě nepopirám že se muže prostě stát chybka,
        ale přece jenom s tou vaší masivní reklamou, se tomu holt věří hůř.
    • Přesně tak, taky jsem to udělal. Nejdřív výjimku pro celý games, ale zrušil jsem ji. Ozvučené samospouštěcí reklamy jsou prasárna a nebýt adblocku, tak je to pro mě důvod stránky nenavštěvovat stejně, jako se vyhýbám třeba zprávám na Nově.
    • Adblock. Nekompromisně. Když nedokážou bejt tolerantní k nám, tak proč bychom měli bejt my? *12*
  • Mato1987
    Ak mi niekto napíše, že sa grafika dramaticky zmenila v porovnaní s ich poslednými dvoma dielmi tak je ten dotyčný buď slepý, alebo nemá rád pravdu. Toto v žiadnom prípade nie je nový engine.
  • species
    nebylo uz jedno COD co se jmenovalo MODERN warfare? To uz jim dochazi nazvy? Ja se nedivim, sak to vydavaj ob den *7*
  • Zajímavý, hned jsem si vzpoměl na Unreal Tournament 2k3.
  • Berme to z té lepší strany - tímhle tempem, v příštím díle si užijeme třeba světelné meče a vznášedla... *7* R.I.P. Old good times...
  • Keyz
    Tam je již tolik, perků, modifikací zbraní, zbroje atd. Že hlavně záleží na vhodné kombinaci daných věcí.
  • Pejsek a Kocicka varili a varili a uvarili.....smesku Call of Duty s Titanfallem a Crysis......obcas je to i velka pohadka s tim, ze zbrane temer nekopou a pocitam, ze to bude jako tradicne "samoheal". Takze dalsi dil bude o domichani Star Wars a Star Trek......budeme pouzivat klingonske zbrane a fazery, sem tam teleportnem a misto noze budeme z kapes vytahovat laserove mece a pouzivat force power.... *12*
  • Tady už není kam dál jít, prostě se bude řezat zas ve velkým (malým) protože o ničem jiném to ani není.
  • Nejlepší CoD za poslední dobu (Black Ops 2) a původní díly (CoD 1+2, vč. prvního MW) s tímto přístupem nemůže nic překonat. Fandim 3archu, u BO2 byla totiž vidět snaha o inovaci i v singlu. S DLC politikou absolutně nesouhlasim a nekupuji. Tuhle sérii zachrání už jen restart a návrat k WW2. Bohužel to je naivní představa *7*. Snad to Ko(ko)tickovi dojde dřív než se rozhodnou sérii dělat pouze pro krabičky "nové" generace.
  • del0
    meh meh *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit