Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol
  • sipecka
    Tahle série byla vždy nadhodnocena, pokud nevěříte, stačí si přečíst moji dobovou recenzi *4*
  • Kozy
    Obvzlášť u série jako je Mass Effect.
  • O tak. Váš původní koment byl zavádějící.
    V tom případě je potřeba poznamenat, že bohužel tou tabulkou "jak hodnotíme" se nikdo z redakce Games.cz vůbec neřídí.

    V reálu hodnocení u AAA her 5/10 je někde na úrovni "odpad" !

    - Zlé jazyky by řekli, že se jedná o snahu zalíbit se velkým vydavatelům her *10*

    - Já to ale vidím z jiného hlediska: finance! Cena hry se vždy promítne do hodnocení.
    Redaktor, který dostal hru k zrecenzování zadarmo, automaticky přidá k hodnocení pár kladných bodů.... zatímco obyčejní lidé, kteří za hru vyplázli 1600kč budou mít mnohem přísnější měřítko!!
  • MrSanta
    No, aspoň něco.
    Díky za upřesnění, já trojku nikdy nedohrál. Nějak mě to přestalo bavit.
  • byla to sedmička s odřenýma ušima, takže spíš šestka. A vzhledem k tomu že herní weby používají stupnici 5-10, tak se dá říct, že je to odpad.
  • já mám Mazdu 6. MEA je taková Dacia mezi hrama.
  • ringmancz
    sedmičková hra je přesně taková, která neoslní ani neurazí
  • Otravné a nenáviděné částí konce ME3 se vůbec nezměnili... jenom přidali tzv. "epilogue", kde se člověk dozvěděl osud jeho parťáků. To je vše.
  • kostejnesmrtelny
    Není holt každej SJW, na který je to zjevně mířený *3*
  • MrSanta
    Já Andromedu nehraju a nehodnotím.
    Narážím na oficiální popis u hodnocení 7/10, který má redakce pod odkazem Jak hodnotíme u každé recenze. Přišlo mi to úsměvné.
  • MrSanta
    Huh, já myslel, že zrovna u trojky se nějaké opravy na základě nářku hráčů dělaly. Jestli si dobře pamatuju, tak byl krapet upraven konec a vyhodili nutnost hrát MP, aby se mohlo dosáhnout maximální připravenosti pro finální boj. Nebo to bylo jinak?
  • V tomhle čistě jenom záleží na vašich osobních nárocích. Když se vám ME:Andromeda líbí, tak asi holt máte příliš nízké nároky.

    Je to jako v reálném světě. Jsou lidi, kteří chcou kvalitní auto a koupí si aspoň W. Passat, zatímco jiní se spokojí s Žigulíkem a myslí si, bůhví jak to není dobré auto *7*
  • Je vidět, že v Bioware opět jedou jejich starou písničku a nepoučili se!
    1.) Něco se hráčům nelíbí? (např. tristní konec ME3, nebo jednoduchost ME:A)
    2.) V žádném případě tu otravnou část neopravíme, místo toho vylepšíme jiné prvky!
  • MrSanta
    Velmi dobrá hra redakci příliš neoslnila. Chlapci (a děvčata), vy jste nějak nároční *1*

    EDIT: zřejmě dochází k nedorozumnění (soudě dle Derpa a kostěje). To, že je hra velmi dobrá, netvrdím já. Beru to z Jak hodnotíme, viz odkaz: http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit