Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mňa je ten nápad super, predstavoval som si tne MP celkom inak.. toto je naozaj úplne o ničom.. ale je to len beta tak kto vie čo sa z toho vykluje.. inak assassins creed dáko nemusím po jednotke.. prvé 3 hodiny hrania som bol úplne v riti z toho a nakoniec som to ani nedohral lebo sa mi to nechcelo, stereotyp čistý, 2 som tiež hral ale nič moc. to je môj názor..
  • Mě Asasin na první pohled tenkrát hrozně uchvátil, ale po čase člověk zjistí, že je to jenom o vyšplhání na budovu a zase skočení dolů a to pořád dokola. Proto už o to zájem nemám.
  • vypadá to jako těžká nuda
  • Podobný problém má i hra alien vs predator. Ačkoli je sranda dělat fatality, po chvíli vás budou okolnosti štvát. Deprese se podle mě dostaví poměrně brzo. Zkrátka pro to, že si někdo neustále dává vás a to prostě pro to, že se jednou neohlídnete dozadu. Veškeré hráčské umění je pak omezeno na jedniné tlačítko a to je dost smutné. Podotýkám , že mám AVP velicé rád. *9*
  • tenhle tip hry proste na multak neni stavěna
  • Tohle fakt vypadá jako nuda...chtělo by to pořádnou šermovačku mezi hráčema. Jinak coop tam bude takže to asi bude super.
  • Nic moc. Mohlo to být lepší. *2*
  • Taky mi to nepřijde jako nic extra, doufám že tam jsou i zajímavější mody.
  • Duuku_cz
    Pro me to byl po chvilce hrani nudny stereotyp, skoda
  • nemusi byt, ale nudne to urcite z videa pusobi *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit