Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bohuzel hral.. :(
  • Masa-san
    Vidím parodii na Dead Island trailer ? *3*
  • Black_Hand
    on byl nekdy nestabilni? za tu dobu od otevreny bety jsem si niceho nevsim.
  • Black_Hand
    zakladni vybava neni tak hrozna, i kdyz mi chybi medium se spinfusorem. s pathfinderem je srandy do sytosti a s juggernautem taky.
  • Amim
    Aneb, jak se do stříleček vrátil skill. Sice jsem betu nehrál, ale sleduju už nějakou dobu na youtube (STAR, TotalBiscuit atd.) a vypadá to famózně.
  • Cosi
    Zajímavá a vtipná parodie na trailer k Dead Island. *4*
  • Však si všechny zbraně a vybavení můžeš koupit. Nebo si koupit rychlejší expení.
  • chcel by som opraviť v článku, že hra je betou už tak pol roka cca, od 24. februára /února je len open beta, dovtedy bola closed beta
  • Typicka situace z pubu v T:A xD Clovek se snazi nabrat co nejvetsi rychlost a pak mu v poslednim okamziku takhle nekdo cmajzne vlajku rovnou pred nosem ;) Jinak hra uplne super. HiRez zatim odvadi celkem slusnou praci a rekl bych ze maji dobre nakroceno k tomu, aby se z T:A stal "competitive" titul, ale to se asi nestane
  • me to chytlo a hraju to uz asi 3 mesice ...paradni hra pro skillery ;)
  • Už něco udělali s tím nestabilním frameratem?
  • Tá hra je síce F2P ale nafarmiť na jednu zbraň trvá desiatky hier... Prestalo ma to baviť asi po týždni. Radšej to mohli normálne predávať a sprístupniť všetky povolania a zbrane každému. Aspoň by bola nejaká konkurencia pre UT
  • rofl, když jsem na to video klikal nečekal jsem vůbec, že uvidím parodii na dead island *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit