Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak si odomknem v tej hre zbran. Mám ju na trvalo, alebo je casovo obmedzená ?
    • s.hih
      jak si ji odemkneš, tak si ji ještě pak musíš koupit a je natrvalo.
      • Normální zbrane koupíš za WFdollary nebo K ty jsou natrvalo , ale pak tam jsou Specnas zbraně a ty se kupujou za Crowny a tam je to na 14 dní.
    • Jack1947
      Jestli ne, tak to je uplne na ...
  • Keyz
    Jaký je rozdíl oproti BF?
    Je to více věrohodné? Navíc BF a COD má výhodu, že není F2P, tedy odpadají dohady.
    Zase různé kombinace debilních perků a pod to dost kazí.
    • Jack1947
      Ja nevim , snad to mela bejt hra bez rozdilu pro vsechny ... Jn zase neco "Revolucniho" ale ne tak jak bylo Crysis a tedy je to cista strilecka, nu mozna si pockej na nekoho kdo to jiz hral. *4*
  • Jack1947
    Akorat uz me to skoro uplne pustilo.
  • No konečně. To to trvalo. Kde udělali soudruzi chybu?

    Neví někdo jak se vypíná ta rotující krychle s reklamou? Fakt další super nápad jak otrávit čtenáře.
    • seriozne ak v roku 2013 neikto nema v prehliadaci adblock, ghostery a noscript tak si zrus internet radsej
      • Gratuluju, podobnými výkony snižujete příjmy společností, které pro vás vytvářejí obsah a jsou placeni příjmy z reklamy... zamyslete se, jestli vám to za tu trochu pohodlí stojí.
      • Díky zkusím to
      • Jestlli používáš Firefox tak si instni plugin Adblock Plus a už te nikdy žádná reklama nikde na netu otravovat nebude, a ta krychle už vubec ne
    • Tak to se ví, kde - dali to Trionu, který na hru kašlal, až se na ni vykašlal úplně. Od té doby, co to přebral Crytek se hra hodně změnila a zlepšila.
    • XorxoxTalarius
      Coz o to ... rotujci krychle je jeste v pohode ... horsi je ta reklama jak se sroluje vrsek stranky a zacne hrat nejaka traparna ... obvykle se mi to stane kdyz mam otevreno xy oken a pak marne hledam co se mi kde spustilo *11*
    • Asharak
      Hornbach!

      V pravo nahoře, někde u tlačítka diskuse (podle rozlišení nejspíš) by mělo být zavřít :)
      V případě nouze pomocí Ctrl + W *3*
      • Díky za typ. Opravdu to pomohlo *14*
  • Nebaví mě kvůli téhle hře zapínat Chrome
    • Tak si zapni Firefox a máš klid na tom jede hra nejlip
  • Zabery z hrani zatim nevypadaly moc uchvatne.
    Zase kdyz je to F2P, tak clovek za ochutnavku nic neda.
  • bude to i na konzole ?
    • jj, na X360 má i vlastní trailer: http://warface.cz/video/warface-vyjde-na-x360-trailer/
  • V současnosti už je hra v pohodě hratelná, po zásadní rekonstrukci (http://warface.cz/sneak-peek-predznamenava-otevrenou-betu/) před několika týdny už má i použitelný interface, takže rozhodné doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit