Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavý se zamyslet na tím, proč maj lidi ten survival tak rádi.

    IMO jde o to, že je to naše přirozenost o kterou jsme díky civilizaci přišli. Většina svůj poslední survival zažívala při stavění bunkrů nebo na skautu...

    Přitom to je prostě základ z čeho vycházíme, na co sme stavěný a pro co sme určený, kvůli "survivalu" máme tak mocnej mozek, aby sme byli schopný nacházet ty řešení...
    • Kallessin183
      Já bych řekl, že je taky tím, že lidi si mohou připadata dobře. Sice sedí za počítačem v pohodlném křesle/židli, ale berou to jako kdyby to byli opravdu oni, kdo porazil tři stromy a postavil si chajdu. Hodně podobný je to s válečnýma hrama (RTS i FPS), kde zase je ten pocit supervojáka.

      Příklad: Zrovna já jsem chodil do skautaskýho oddílu a nauřil se tam hodně o tom jak přežít v lese.. jasně že nemám na odborníky, ale ten hřejivý pocit, že když se někde ztratím, nejsem ve stresu, ale vím co dělat.. to prost zahřeje. To samí FPS. Sice to neni úplně stejný, ale Airsoft se realitě poměrně blíží. Zahrál jsem si s pár kámošema. U BF 3 děsný borci, ale jak to v lese a musí to být oni kdo sprintuje z kryu do krytu... no bylo to zábavný...
    • Myslím, že lidem tady jde hlavně o ten sandbox a atmosféru. Taky ten fakt, že jde o trvanlivou hru, do které může člověk vždycky naskočit.
    • Radi zabijej jeden druhyho? Presto ze ty hry by se daj hrat jako cistej coop, nakonec je to 99% pvp.
    • Řekl bych, že lidi rádi něco budují od nuly a pak vidí výsledky své práce - aniž by to neslo nějaké reálné riziko. Současné sandboxové hry také předvádějí dříve neviděnou míru možností a volnosti - a to hráče baví a asi se jen tak neomrzí. Vlastně se jen blížíme té virtuální realitě, kde bude vše možné, aniž by to neslo reálná rizika (zranění, smrt...).
  • Kedaro
    Chtěl jsem vidět víc a to byla asi chyba, neboť jsem narazil na tuto šílenost *1* http://www.youtube.com/watch?v=HMTJ4EtPJLA
    • když se tam objevil první nahej obyvatel v tý kůlně, bylo to hodně creepy...
      prostě člověk neni zvyklej na takový natural zobrazení, ty péra mě nějak rozhodily, lidi tam sou jak vopice v lese, docela drsný, ale pak mi to přišlo správně směšný... jen je nějak divný, že tam sou jen mužský avatary? Jakože péra sou ok, ale pýči a kozi ne? :D no nevim nevim
      • Ja ti nevim. Zensky se tam asi taky casem budou, mi nahota nevadi pokud ta postava vypada uveritelne. To bohuzel neni tento pripad. Zvlasti pojeti grafika plus kostrbaty pohyb z toho dela spise komedii. Ale nekterym to nevadi, nekdo se dokaze udelat i u roztazenych nohou vyskrabanych do dveri zachoda. Tipuju ze az tam tu zenskou doplnej, stane se Rust rejdistem pro uchyly a simulaci pro ty, co nejsou schopni ulovit zenskou v realu.
        Paradoxem ale bude, ze toto pojeti dokaze pritahnout minimum hracek, spise bych rekl ze zadnou normalni. Nakonec z toho zbyde transvesty show. *3*
        • Ona je už hlavně defaultně celkem dlouho ta nahota vypnutá... Každej si ji ale může zapnout, když bude chtít...
  • Vypadá to výborně. Animace taky.
  • Kozy
    Simulátor zmrdství 2013
    • LoooooooL *15*
  • Tilwaen
    Hráč dělá in-game interview s dalšími hráči ohledně hry:
    http://www.pcgamer.com/2014/01/08/rust-player-tries-to-interview-other-people-in-game-gets-shot-a-lot/?utm_source=fb&utm_medium=emp

    3:45 Rock guy naprosto nemá chybu *15*
    • Kallessin183
      Strašně moc děkuju.... *1* *1* *1* *1* *1* *1* tohle jsem dneska potřeboval. U Rock guye jsem spadnul ze židle *1* *1* díky
    • Tady je Rock guy youtube channel http://www.youtube.com/channel/UCGVMTa6NZ4iiC6LpSU9kPUQ *1*
    • Tuna Bandits
      http://www.youtube.com/watch?v=TOu04qgkeA4
    • normálně u toho brečim smíchy, ještě jsem nezažil že by měl někdo za kamarádama šutr
  • Koupil jsem,zatim ale spise zklamani. Mel jsem mozna smulu,ale vetsina lidi se me na potkani pokusila zabit,a to jsem byl nahac s kamenem. Prijde mi,ze to nema cenu hrat bez pratel, kteri by vam kryli zada.
    • Jo souhlas nemá cenu hrát bez přátel o draze vyrobené věci přijdeš hned.. většina střílí na potkání a hodně lidí chodí ve skupinách zabíjet bezbranné.
      • pravda hra me bavi, ale prestal jsem ji hrat dokud nepridaji alespon smysluplnou obranu domu... jinak RUST se rovna ukazce toho nejhorsiho co v lidech je - jen prikladem: hrac prijde k domu, zada o jidlo - ok, dam inventar vyhazuju jidlo a mezitim vybehne jeho partak a zezadu me umlati sekereou - dal pokud se vam podari zabezpecit dum dostatecnym mnozstvim dveri, tak ze nic neukradnou, tak vam alespon zabarikaduji vychody kuly... nemluve o KOS takze radim vsem zajemcum pockat
        • Kdo zažil Ultimu Online, tak tohle už dávno dobře zná a je na to zvyklej :)
  • Těším se spíš na The Forest
  • Vypadá to luxusně. Že by konečně Minecraft s lepší grafikou?
  • Hru už hraju delší dobu, ale docela mě v ní štve některá část komunity. ( ta část co rostřílí dveře do base a pak se tam odlogne, takže tím pádem si můžete base založit někde jinde).
    Jinak je to dobrá hra.
    • Mě se zas stalo že mi hacker vykradl všechny zásoby i když jsem měl neprostupnou obranu
    • Kein
      Tak hrej na serverech, kde postava po odpojení lehne na zem a spí, dokud se hráč znova nepřipojí.
  • Takže je to vlastně jen další Minecraft ripoff, nebo se pletu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit