Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte prosím někdo jeStli jde když přemistuji jednotky aby od sebe udržovaly určitou vzdalenost jako když zmačknu skupinu na cil tak se tam namačkaj vedel sebe . díky všem co pomužou
  • tak jednotky už vim chtěl jsem hejbal aliančními ale čestina by se mi fakt dost hodila
  • NEVÍTE PROSÍM O ČEŠTINĚ JÁ MAM HRU V AGLIČTINĚ: jinak asi mě budete mít za hroznou lamu ale já ani nemumí pohybovat jednotkyma mužete mi pomoci mám první misi a vubec nevím jak se k nim dostat na to je zničit díky moc
  • Tahle hra je u me predem mrtva protoze ji delala stejna firma jako RUSE a na RUSE hodili bobek je i po takove dobe zabugobany a nic se na nem nezlepsilo a odlakalo to veskerou komunitu hracu.Match making nefunguje doted.Hra byla super ale mela par vad u kterych se ceklao ze se behem mesice udelaji hot fixs ale prd nic se nezmenilo jenom pridaly datadisky v kterych nejsou ani lode jak nam bylo slibovano a ted uz nam tu chteji prodavat novou hru ??? ktera bude stejne rozesr.ana jako RUSE ? kaslu jim na to jak na placaty sutr.Staci me od nich RUSE ktery nikdy nedotahli dokonce takze neocekavam nejake lepsi chovani ani v tomhle pripade.
  • Cesky jednotky maj paradni cesky hlasky a Dany proste rozdavaj prekrasnou zkazu!
  • To je jasné RUSE 2, ne?
  • A stíhačky tam teda nakonec nebudou ? ... grr bral bych konečně nějakou strategii ve stylu Sudden striku nebo tohodle kde se meloou i letadla ..... (vím že je RUSE ale to je pro me nesmysl ... navic malo letadel pro me)
  • Beta je docela dobra.
  • No že je tam Čssr už psali dříve přeci jen sme v té době byly součástí "východního bloku". Ale zatím mi ta hra připadá jako mix mezi World in conflict a Men of war.
    • tak to si Men of War nikdy nehrál. I když má k realitě hodně daleko, dneska neni žádná strategie, která be se k Men of War přiblížila.

      Jestli to půjde ve šlépějích World in Conflict tak proč ne, mohla by to být zábava.
      • Hrál ale psali o této hře že si hráči budou muset hlídat palivo a munyci (nepsal sem že to bude "realita jako men of war")
  • No já už hru nedočkavě sleduji téměř rok..jinak koho by zajímala datadáze jednotek tak je tu http://www.wargame-ee.com/index.php?rub=database-home

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit