Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vasekveselej
    Paráda, na to sem se hooodně těšil, homefront je v multiplayeru parádní záležitost :)
    • Damarus
      To ano je, zkoušel sem to na xboxu jako demo, ale jelikož nemám xbox ani měsíc tak mi ještě fps moc nejdou :D
      • vasekveselej
        U dema jsem se zasekl na dobrej měsíc, teď sem si pořídil plnou verzi a nemůžu si to vynachválit, ty mapy, ty zbraně, no rostě paráda ! Jestli váháš tak neváhej a kup, potrénuješ a za dva týdny válíš *3* Ne že bych se chtěl chlubit, ale pravidelně vyhrávám na body, mpžná proto mě to tak baví *4* přidej si mě na xboxu: gamertag vasekveselej *4*
  • Je to dobrá hra, MP nemá chybu. DLC si určitě dososnu na Steamu. Jen mi tam moc nesedí ty zvuky, všechny zbraně mi příjdou jako by byli s tlumičem *3* . Ale to se nechá zkousnout a po čase si na to člověk i zvykne. Jako záplata než dorazí BF3 je to 100%.
  • Pete.palis
    Vím jak na MP demo na Steamu...pokud vám to stále píše, že jsou servry přetížený, stačí v nastavení přepnout jazyk na Angličtinu a můžete stahovat...nevím proč to tak funguje, ale je to 100% funkční!!...odskoušeno:)...po-té si hned můžete samozřejmě přepnout na češtinu:)
    • Pete.palis
      jinak video z jedné stahovatelné mapy....a je hodně BIG:)

      http://www.youtube.com/watch?v=i0Uo_WMlTNo&feature=related
    • Diky za radu uz to jede. Ja to tu zkousim uz od odpoledne a nic :)
  • MidnighT91
    Stojí to kvůli mulťáku za koupi ? jak je to s počtem zbraní a jejich možnostmy úpravy ? je tam i víc vychytávek jako ta helikoptéra na dálkové ovládání ? jestly se to v těchhle věcech vyrovná bad company 2 tak bych do toho šel.
    • vasekveselej
      Určitě, mě uchvátilo nejdřív jen samotné demo u kterého jsem strávil času jako u málokteré plné hry, zbraní je círka 15 a s velkou možností upgradu, máš tam i malé pojízdné drony s kulomety, raketomety, vrtulníky různých velikostí, letecké útoky, vozidla, ale hlavně různorodost map, některé jsou obrovské ve stylu právě Battlefield a některé jsou CQB v městské zástavbě, každej si prostě najde to svoje. Pokud se chceš kvalitně a na dlouho zabavit tak neváhej ;) Jo a pokud to budeš kupovat na xbox tak si mě přidej po gamertagem vasekveselej a můžem pobíhat spolu *3*
      • MidnighT91
        U mě je u her tohohle typu v multiplayeru důležitá vysoká upgradovatelnost zbraní je tam počet upgradů nějak omezený nebo si můžeš na ůtočnou pušku dát dohromady třeba granátomet, změřovač + tlumič? v tomhle se my strašně líbil Brink protože jste si v něm mohly udělat bouchačku přesně podle svých představ.
        • MidnighT91
          Taky je to důvod proč pořád hraju MW 2 i kdiž tu hru jako takovou nemám rád.
          • MidnightT91: Ze vším s tebou souhlasím. *4*
            • Nn já hrál jen Modern Warfare 2 na stemu. Ale na gameparku určitě ne. *3*
            • vasekveselej
              Určitě se do toho pust, neprohloupíš :)
            • MidnighT91
              Garbus nehrával si náhodou tak půl roku zpátky modern warfare na gameparku ?
            • MidnighT91
              Já marně už roky čekám na multiplayer hru, kde budu mít neomezenou možnost poskládat si zbraň naprosto podle svích představ (strašně se těším na novej ghost recoon protože mě nejvíc zaujalo právě to skládání zbraní včetně různých druhů hlavní, zásobníků, kolimátorů atd, atd... ) každopádně momentálně jdu do homefront.
            • vasekveselej
              To tě bohužel zklamu, u každé zbraně postupně odemykáš vylepšení ale na zbrani máš vždy jen jedno, ale v homefrontu nejsou jen tak na oko, ale vybíráš hodně z praktickýho hlediska, pokud máš otevřenou mapu tak si osadíš M16 kolimátorem s 2,5x přiblížením a máš vyhráno, naopak mezi budovami čapneš nějakej lehkej kulomet jen s tlumičem aby si na radaru neprozradil svoji pozici při střelbě a potichu ostatní odděláváš. Určitě to není něco co by hře ubíralo na kvalitě, podle mě je díky tomu mnohem lépe přístupná pro nováčky, uznej sám, ty by si běhal s M4 bez jedinýho upgradu proti borcům s optikou, tlumičem, granátometem a buhvíčím na SCARu *3*
    • No rozhodně je lepší než CoD Black Ops ! *3*
  • AncaDlanca
    Na steamu je demo verze multiplayeru. http://store.steampowered.com/app/55100/ *12*
    • Neni to náhodou jen demo na singlplayer ?
      • Asi je, ale neda se bohuzel sosnout. Servery jsou pretizene :)
        • Pete.palis
          ee...demo je čistě Multiplayer:)..obsahuje 2 Mapy...jednu větší a jednu příměstkou mezi baráčkama....jinak doporučuji si pak pohrát s citlivostí myši:)
          • vasekveselej
            A musím říct že ta betonová mapa mě v plné hře chybí, strašně mě bavilo dobívat ten kamrlík na boku :D (C)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit