Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím, Kolik tady dostala Castlevania 2?? Taky tak nějak a já ji považuji za jednu z nejlepších her letoška, výborný port, perfektní hudba, dabing a grafika, takže uvidíme až si zahraji. Wolf tady dostal 8/10 a přitom je to neskutečně tupá fps s nulovou A,I...
    • S tou Castlevanií souhlas, ale na Wolfa nesahej - nejzábavnější FPS posledních let.
    • z +2, aktualizuji stránku (cca 3 sekundy) a +10. Jak to děláš? Já cu taky *1*
      • Ahoj Veskoslave, nebreč pořád....
  • kdyby to bylo pixelovaté INDÍ tak to dostane 9/10
    • Veskoslav
      To už je hodně nudná a ohraná písnička. Takže když zahraničí průměrně hodnotí 5,5/10, tak taky jedou na pixel vlně? *7*
      • Ale ma pravdu. :)
  • BoB.2
    Na Eurogameru 8/10 a tet si vyber, jestli si hru pořídíš.
    • Veskoslav
      No zahraniční weby taky moc nechválí. Rozmezí je kolem 5,5/10 a hráči taky nic moc nadšení.
    • Skutocny Eurogamer 6/10 (ten cesky je zumpa vacsia jak casopis Riki z roku 97), Polygon 7/10, IGN 5.5/10, Hardcore Gamer 5/10. Takze vseobecne priemerna hra.
    • BoB.2
      Výňatek z verdiktu na EG "...zatím nejlepší hra, co jsem na mé PS4 hrál." chudáci majitelé PS4. *7*
      • polygon.com - Murdered: Soul Suspect is the best old-fashioned ghost story I've watched or played in years.
        Na zdejsi pomery to neni dost retro to nikdo hrat nebude.
  • BoB.2
    Co se na tomhle dalo zkazit?
  • No a mě to baví *4*
    • Presne taaak
  • Pete.palis
    jsem asi jediný, koho štvou ty zářící díry po kulkách... *15*
    • Celou dobu jsem si myslel, že to je vesmírnej parazit.
    • Mart9
      Mě štve to cígo v hubě.
      • Jack1947
        Proč? Vždyt je to správně drsný... když už jsme u toho proč to muselo bejt z dnešní doby 40-50léta (30) by se tomu šikly víc i ten klobouk a ohoz do těch dob víc sedí.
        • Mart9
          Drsný? :) Spíš mě zaráží, že je někdo feťák i po smrti.
  • ucho
    škoda
  • Nééé, takže mám vypnout stahování toho "dema"?
    • Ježíši ... Nepokradeš !!!!!
      • MickeyMutant
        Hle, Boží důkaz, že stahování není krádež!

        A můžete se taky sami sebe zeptat "co by udělal Ježíš?" (What would Jesus do?) a odpovědět "ani by to nestahoval."
        • Hehe, "thumbs up" :D
      • Myslím, že trochu po tom ukřižování zahořkl...
    • Jack1947
      Záleží na tom jestli tě baví "trefovat" správné obrázky, poslouchat nudné kecy o duchách a likvidovat ze "stealthu" démony ( asi nejslabší část). Nakonec jestli vůbec se ti bude chtít vyšetřovat vlastní vraždu...
      • S vyšetřováním vlastní vraždy mám už své zkušenosti (ten Říman, který mě přitloukl na krucifix se jmenoval Longinus, rád obcoval s ovcemi a nyní už skoro dvě milénia hraje mariáš v pekle).
        No, vypadá to tak, že to nemá cenu ani zkoušet.
        • No nic. Tak ten torrent vypnu.
          A mimochodem Ježíši, ty jsi ale zmetek. Vždyť ten chudák jen plnil rozkazy. Kdyby to neudělal, skončil by hned vedle tebe. A to, že obcoval s ovcí. Byla jiná doba.
          • Ovce jsou fajn.
  • alladjex
    sakra sakra sakra ... a ještě několikrát navrch.
    Na tuhle hru sem se fakt těšil. *13*
  • Miserius
    http://nooooooooooooooo.com/
    Já tomu tak věřil *13*
    • Jack1947
      Bohužel no, po Watch dogs přichází další zklamání , jo s očekávanými hrami to jde v dnešní době strmě z kopce. *9*
      • Ataker
        Já jsem s Watch Dogs spokojený *4* a to je asi tím, že jsem neočekával příliš mnoho.
        • Jack1947
          To samé tadle hra... neočekávat vůbec nic a ono nic nepříjde. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit