Přejít na výpis diskuzí

My Friend Pedro – recenze

28.6.2019 19:02
Vilém Koubek   7 příspěvků

Akce My Friend Pedro už od oznámení lákala na neuvěřitelně elegantní přestřelky, kterými se navíc táhla silná stylizace. Slibovala tak malebnou a chutnou řezničinu, až se nechtělo věřit, že balet doprovázený cinkajícími nábojnicemi prezentovaný trailery půjde napodobit – opak je však pravdou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • John Wick! Tak se ta hra měla jmenovat a Keana měl hráč ovládat....

 • Jack1947

  To byl asi záměr)

 • Zdá se to jenom mě, nebo mají týpci krátký a hubený nožičky? To mně na tom totiž děsně rozčiluje. Jinak to vypadá jako zábavná řežba.

 • a není to jedno?

 • Jack1947

  Tak děkuji za poklonu já si příjdu kolikrát jako takový poaslední mohykán co bojuje proti" drsnému režimu".

  Ono by dost pomohlo kdyby napsali do mailu proč co a jak,, Hrejnevím, Zing moc ani neznám. Mám to rád tady jen ty diskuse jsou talkové uhm uhm víme 😎

  Celá pravidla jsou spíše k smíchu, platily tehdá za jd a dneska už moc na nic nejsou.

 • MidnighT91

  Taky bych to neřešil ale už mě **** když napíšu pravdivej fakt bez vulgarismů a stejně to editor smaže. Kdybych mohl momentálně psát co chci aniž bych dostal ban tak se na editorovy pořádně vyřádím a celej koment by se skládal z ********. Přitom je původní koment naprostá pravda. Místní mazání a banování mi naprosto znechutilo psát co si myslím. Cokoli se neshoduje s pravdou redakce se hned maže a autor se banuje. Proto jde každej radši na zing nebo hrej.


  Ale to je jedno, jenom moje myšlenky stejně to tu do rána nebude, popravdě už sem tak dva roky chodím jenom kvůli mailu a přečíst komenty od tebe, veska a ostatních trollů co to jako já ještě nevzdaly a zůstaly tu z dob kdy to tu ještě frčelo😉.

 • Jack1947

  Tak snad nikdo nepochyboval že to bude pecka ne? 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit