Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DE2 má i gameplay trailer a na youtube je spousta letsplayu.
  • to by som chcel vela asi aby davaly do uputavky na hru aj nejaky gameplay. Naco su taketo ukazky co s hrou nesuvisia nechapem
  • "Zbraně, které si bez reálných peněz nezkusíte?" Tam nejsou ! Na vše se da našetřit, ale ano bude to trvat dlouho. Nebo to chce hledat kde všude a za jakých obtížnosti a z koho padají krystaly.

    Diť je to jedno.. někdo by zas řekl že kopíruji Dead Space, nebo Mass Effect nebo něco jiného... lidem tady se nedá zavděčit.
  • Vypada to fajne. Hlavne ty artworky treba v menu. Tot vse. Monetizaci moc dobre vybalancovanou nemaji.
  • Jakože Mass Space
  • ... a ke hre samotne bys neco nemel?
  • Pozoruhodny je, ze DEAD pouziva podobnej font jako DEADSPACE, kdezto EFFECT pouziva font podobnej MassEffect.. Takze to pravdepodobne nebude nahoda... No ale na tom ze je to nazev vymyslenej v hospodne nad pivem se nic nemeni.... Jenom mi to prijde jako drzost misto humoru.
  • Ano, hrál, stačí se zeptat jednou. *2*

    Každá p2w hra se dá dohrát bez transakcí, podstata je v tom, že kdo si zaplatí, usnadní a urychlí si hraní, což je v tomhle případě do očí bijící. RPG systém kde se dá postup koupit? Zbraně, které si bez reálných peněz nezkusíte? No jo. *7*

    Jinak pro vysvětlení, tohle u mě není mínus, prostě to tak je. Naopak si cením toho, že tvůrci takovou hru vypustí zdarma, a nechají na hráči, zda do ní nasype pár stovek, nebo mnohem víc času.

    Snad jen kdyby tak okatě nekopírovali Doom 3 a trošku umněji balancovali mezi vážností a nadsázkou. *1*
  • Dead Space nebo Mass Effect? Jakoze coze?
  • Hrál jste to?

    Nikde není žádný finanční blocker. Bez transakcí se dá hra dohrát. Hrál jste to? Platíte jen za to, že si uspíšíte postup a za některé zbraně na které byste šetřil déle.
  • No... ten komentář jsem nezapomněl, i když je to teprv 12 hodin, tak se není čemu divit, ale nad názvem hry jsem musel před otevřením Games přemejšlet, jak to vlastně bylo, i když je to pouhých 15 hodin. Tak asi takhle. *1*
  • Originální a nezapomenutelný komentář.
  • Dead effect 3 bude mát hrozný konec
  • Je to p2w ptákovina jako ostatně valná většina mobilních her, ale musím pochválit grafiku, ta rozhodně jako mobilní nevypadá. *8*
  • Tilwaen
    Originální a nezapomenutelný název hry.
  • Chce to trvale online spojeni, to je demence obecne a u mobilu zvlast.
  • MickeyMutant
    Je to PR článek, protože je prakticky k nerozeznání od komerčních textů, které tu normálně vychází. Je lhostejné, jestli je placený nebo ne.
  • Pokud za to nedostanou zaplaceno, tak to neni PR.
  • MickeyMutant
    Nad článkem chybí tag "Komerční sdělení / PR".
  • Ona ta hra má pokračování? :D První díl (sice jsem ho dohrál) byl naprosto tragickej, ze všech stran byla vidět jeho nízkorozpočtovost. Rozhodně jsem byl rád, že jsem to nekoupil za plnou cenu. Bohužel tenkrát nešla uložit recenze na Steamu, takže už si moc nepamatuju co mě vadilo, vím že například granáty byly hrozný, kolikrát jsem vybouchl a ani nevěděl, že někdo hodil granát. Ale třeba dvojka je lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit