Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky téhle akci mám zdarma X:Rebirth. Koupeno na Steamu, přidáno na GOGu a následně na STEAMu vráceno. Chce to ještě vychytat mouchy:)
    • typickej cechacek..vsechno zadarmo..je mi z tebe zle..
      • Ano typickej čecháček, sám sebe sem nabonzoval a upozornil tak GOG na možnost těchto praktik. Ty pepíku náš zábavnej *15* *15*
  • Firingo
    Opožděné, jak se to vezme pro vysokoškoláky začíná škola tento a příští týden převážně, takže to není tak vedle *1*
  • Ještě, že kupuji jenom krabice a tudíž mě nějaký digital download nechává úplně v klidu. Už se těším až mi přijde BF1 CE :)
    • jj, dvd kde je instalačka Steamu...
    • Mam takovej pocit, že u většiny her se stejně nainstaluje část a zbytek se dostahuje. Takže je to úplně jedno.
    • a duvod? žiješ nekde v lese kde není internetové pokrytí?
      • Ne, jen používá mozek a za pomoci malé násobilky si rychle spočítal, že než ty to stáhneš, on už to bude mít z média nainstalované.
      • Přesně tak, a píšu to od tvojí matky z postele. Ta má skvělé pokrytí.
        • poprosím cenzora o smazaní a zabanovani tohoto prispevku
          • hahaha, někdo vytrolil trolla a troll se najednou obrací na adminy o pomoc a zabanování, lololol

            jinak "vtipům o mamkách" se se smějou jenom děcka do 17 let, takže osobně nepovažuji vtip za moc dobrý... ale to jak autor příspěvku vypekl s trollem, to stojí za pochvalu :-)
          • Veskoslav
            Trol prosí o cenzuru? *1*
          • Zrzzek
            Proč? Máminy vtipy se už nenosí? Já je mám rád!
    • Veskoslav
      No já bych se nesmál. Krabice taky kupuji, ale mnohdy je tam jenom jedno DVD na instalaci:)
  • Vzhledem k tomu, že je povinná veřejná viditelnost profilu, tak se bez toho obejdu.
    • tak nějak, nechci aby mi všichni mohli koukat na seznam mých her :D

      úplně mi stačí snaha Steamu špehovat můj hardware (zásadně vždy nesouhlasím s průzkumem)
      • Sundejte si oba alobalovou čepičku.
  • Ačívmenty, karty..
  • Saboteur jako povinný přídavek do knihovny. Nedoceněný to klenot následně zrušeného Pandemic studia. Panák na Seana Devlina!
  • škoda, že to nejde naopak z GOG do Steamu
    • Kdo si proboha dobrovolne prida DRM ochranu?
      • lidi co hry nepirati a nečekaji na slevy?
        • KrPa
          tak si bez treba i dobrovolne urezat jednu ruku

          na steamu v plne cene kupuje fakt jen d e b i l
          • Jestli to bylo na mě tak de*il seš leda tak ty :) co s týče DRM je mi to ukradený, na Steamu mam X her a X přátel nechci jiný klienty kde nemam nic a nikoho a nepotřebuju mít 4 klienty. Když mam na steamu 300+ her. A Steam je když už tak vymakanej ne jak Origin, kterýmu se věčně nenačítá shop atd. Nápad toho connect je hezkej, ale přesně jak napsal P. King, aby to šlo i naopak a u všech ostatních klientů ať si každej vybere co chce. A nepsal sem nic o tom, že nakupuju ze Steamu hry za plnou cenu :) když už tak krabicovky s cd-klíčem jsou levnější ve většině případů a nebo je spousta stránek jen s cd-klíčema.
            • podobne jako kamkoliv mužes nainstalovat steam *1* ale chápu že se rad drbeš nohou po hlave a deláš spoustu vecí obrácene Aničko
            • Veskoslav
              Ne hlupáku. Můžeš si ji například stáhnout na externí disk a pak to nainstalovat kamkoliv a kdykoliv se ti zlíbí. Ale chápu Maxíčku, někdo jako ty nechápe spoustu věcí.
            • a praktický rozdíl? nula. akorát si tu licenci mužeš vytlačit a dat na nastenku *1*
            • Veskoslav
              GoG nemáš povinný klient. Kdy to lidem dojde. A jeden zásadní rozdíl:

              1. Steam ti licenci na hru pouze pronajme.
              2. GoG ti licenci na hru prodá.
        • Veskoslav
          Maxíčku, hačni si do kouta a nebuď debil, ano?
      • asi tak :)
    • Prostě oboustranně. A to samé bych uvítal také u Originu a Uplay.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit