Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Parádní hra, škoda že už tohle téma ve hrách neletí vůbec.

    Jo jasně SWAT3 je dodnes nepřekonané ale tohle bylo supr - prostě taktika předem rozvržení jaké vybavení kudy se tam půjde a jedna mise v tom baráku ze začáktu hry byla jak z hororu.
  • Jede to na Unreal enginu, Swat 4 mi jede pod Windows 7 bez problemu bez jakýchkoliv úprav, tak nevím, co tam vůbec řešili.
  • Ve své době skvělá *3*
  • Skvělé. Zrovna tahle hra nemám moc problémy s tím aby šla na nových OS.

    swat 3 tactical game of the year edition je ale lepší a propracovanější. Tady to je někdy o nervy a zoufalé nutnosti používat nesmrtící brokovnici aby šlo udělat score 100%....
    Kupodivu již ve 3 díle spolubojovníci samy hlásily věci, brali zbraně a zatýkali *3*

    Škoda, že tahle série padla. Dnes by to mohlo být skvělé.
  • neřekl bych, jak je snadný se nechat GOGem rozmazlit... nedávno jsem koupil v akci na Steamu balík všech tří Maxů Paynů... a jednička nejde v sedmičkách ani spustit :( na netu tuna různejch návodů, každej z nich někomu nefunguje (já zkusil tři a pak mě to přestalo bavit)

    zkrátka zlatej GOG
    • Maxe 1 jsem na W7 64bit hrál a jsem mi i na W10.
    • Toto si skúšal? Wi7 64bit šlape perfektne...

      https://ulozto.sk/!p7xWm1wf/max-payne-sound-patch-cz-navod-rar
      • testnu, dík :) a když to nepojede, vrátím to a počkám na GOG ;)
    • Jo, GOG je ideální digitální knihovna her protože v čase to stále budou upravovat aby to pořád šlo. Steam to tam nechává jak to je a časem něco nejde nebo se to musí nějak ručně řešit.
  • týjo hurá hra z rok 2005 právě vyšla bez stupidních DMR, njn on je to vlastně důvod k radosti smutné no, přísšte šmejdy s DRM nekupovat a budeme ještě letos číst na GOGu vyšla hra z roku 2016... *3*
  • Je super, že to vyšlo, ale ty bláboly o rozchození na novejch windows moc neseděj. Nabeton jsme hrál starou krabicovku na 8.1 a mam tušáka, že jela i na desítkách. Což vyzkoušim.

    Nějaké info zda to vyjde i na steamu nemáte?
    • Mám krabicovou GOLD verzi a nedávno jsme jí na desítkách hrál a dohrál. Krom toho, že nepodporovala FullHD rozlišení, byla bez problému.
      • Na rozlišení je fix přes úpravu .ini

        http://www.wsgf.org/dr/swat-4
        • Jojo, vím. Ale rozhodí to některý texty v menu a musím se kvůli tomu hrabat v souborech hry, takže to beru jako malý mínus.

          Trochu mě zklamalo, že to v GOG verzi nechali.
          • Jo o tom rozhození vim. Jeslti to v gog verzi nechali, tak je to dost škoda. To si s tím moc práce nedali.
            • Tak už si asi nevybavuji, jaké bylo rozložení textů, ale po třpenutí na fullhd mám vše v pořádku, nebo se to tak alespoň tváří. BTW os SWATech jsem mluvil 4 dny zpátky, že bych si to mile rád zahrál..a ejhle GOG, čtvrtá mise , hodnocení nepadne pod 95,, miluju tu hru :) Dnešní vývojáři by si měli sáhnout do svědomí - 12 let stará hra je pořád mnohem lepší než třeba RB6 Siege

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit