Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Parádní hra, škoda že už tohle téma ve hrách neletí vůbec.

    Jo jasně SWAT3 je dodnes nepřekonané ale tohle bylo supr - prostě taktika předem rozvržení jaké vybavení kudy se tam půjde a jedna mise v tom baráku ze začáktu hry byla jak z hororu.
  • testnu, dík :) a když to nepojede, vrátím to a počkám na GOG ;)
  • C-BEAM
    a střílejí i přes překážky, přes dveře nebo rohy stěn. Ale nejvíce jsem měl na trojce rád to jak se NPC pohybují jak se opatrně vyklánějí za každý roh, to se nedá se čtyřkou ani srovnávat, již v té době jsme si říkali, že 4ka byl oproti trojce v mnohém ořezaná a zjednodušená a dnes je ze 4ky klasika. Ale tak už to chodí ...
  • Tak už si asi nevybavuji, jaké bylo rozložení textů, ale po třpenutí na fullhd mám vše v pořádku, nebo se to tak alespoň tváří. BTW os SWATech jsem mluvil 4 dny zpátky, že bych si to mile rád zahrál..a ejhle GOG, čtvrtá mise , hodnocení nepadne pod 95,, miluju tu hru :) Dnešní vývojáři by si měli sáhnout do svědomí - 12 let stará hra je pořád mnohem lepší než třeba RB6 Siege
  • Jo o tom rozhození vim. Jeslti to v gog verzi nechali, tak je to dost škoda. To si s tím moc práce nedali.
  • Jojo, vím. Ale rozhodí to některý texty v menu a musím se kvůli tomu hrabat v souborech hry, takže to beru jako malý mínus.

    Trochu mě zklamalo, že to v GOG verzi nechali.
  • Jede to na Unreal enginu, Swat 4 mi jede pod Windows 7 bez problemu bez jakýchkoliv úprav, tak nevím, co tam vůbec řešili.
  • Maxe 1 jsem na W7 64bit hrál a jsem mi i na W10.
  • Ve své době skvělá *3*
  • Toto si skúšal? Wi7 64bit šlape perfektne...

    https://ulozto.sk/!p7xWm1wf/max-payne-sound-patch-cz-navod-rar
  • Jo, GOG je ideální digitální knihovna her protože v čase to stále budou upravovat aby to pořád šlo. Steam to tam nechává jak to je a časem něco nejde nebo se to musí nějak ručně řešit.
  • Skvělé. Zrovna tahle hra nemám moc problémy s tím aby šla na nových OS.

    swat 3 tactical game of the year edition je ale lepší a propracovanější. Tady to je někdy o nervy a zoufalé nutnosti používat nesmrtící brokovnici aby šlo udělat score 100%....
    Kupodivu již ve 3 díle spolubojovníci samy hlásily věci, brali zbraně a zatýkali *3*

    Škoda, že tahle série padla. Dnes by to mohlo být skvělé.
  • Na rozlišení je fix přes úpravu .ini

    http://www.wsgf.org/dr/swat-4
  • Mám krabicovou GOLD verzi a nedávno jsme jí na desítkách hrál a dohrál. Krom toho, že nepodporovala FullHD rozlišení, byla bez problému.
  • neřekl bych, jak je snadný se nechat GOGem rozmazlit... nedávno jsem koupil v akci na Steamu balík všech tří Maxů Paynů... a jednička nejde v sedmičkách ani spustit :( na netu tuna různejch návodů, každej z nich někomu nefunguje (já zkusil tři a pak mě to přestalo bavit)

    zkrátka zlatej GOG
  • týjo hurá hra z rok 2005 právě vyšla bez stupidních DMR, njn on je to vlastně důvod k radosti smutné no, přísšte šmejdy s DRM nekupovat a budeme ještě letos číst na GOGu vyšla hra z roku 2016... *3*
  • Je super, že to vyšlo, ale ty bláboly o rozchození na novejch windows moc neseděj. Nabeton jsme hrál starou krabicovku na 8.1 a mam tušáka, že jela i na desítkách. Což vyzkoušim.

    Nějaké info zda to vyjde i na steamu nemáte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit