Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot
    Podpořte POSTAL 2 (http://steamcommunity.com/workshop/filedetails/93000640) vývojáři slibujou nové updaty atd. Tahle bláznivá hra si zaslouží mít své místo na steamu a já jí chci ! :D
  • smejki
    právě jsem naprosto zcela a dokonale zmaten. zrovna projíždím greenlight a u každé hry čumím na to kolik má procent. Valve evidentně snížili nutný počet hlasů asi tak desetkrát. To je v pořádku. Na druhou stranu ale na tuty vím, že McPixel měl kolem ledva průměrných 5% procent a Kenshi na tom nebyl o mnoho lépe (8%?). Inquositor si přitom stále i po těchto "úpravách" drží 4%. WTF? Zobrazování procent zůstalo při starém, přestože se hranice evidentně musela snížit.
    • postolka
      Oni tam psali, ze pro ne ty procenta nejsou absolutni voditko. I kdyz hra nedostane tolik kolik je tam napsane, tak ma sanci, pokud je o ni dost velky zajem.
  • walltar
    Sem rád, že Kenshi se tam dostala ... ta hra vypadá zajímavě, akorát sem ji koupil už před hroznou dobou. Vlastně všechny hry co tam sou tak sou dobré. V pátek výjde na steamu FTL. Musím říct, že tou podporou indie je mu steam čím dál tím víc sympatičtější.
    • Gamersgate má nebo měl mnohem více indie titulů, ale není tak známý. A přecejenom jde Valve v první řadě o prachy (a čím víc v nabídce, tím víc peněz). Jinak by i Counter Strike byl pořád free mod.
      • Trol.internetovy
        Jasně, Valve nezná nic jiného než prachy, každé jejich DLC je o pěti mapách za 9.99 eur.... Doporučuji otevřít oči *7* Hold někdo prostě nemůže přiznat druhým úspěch, u Valve momumentální, pokud samozřejmě znáš historii firmy..
      • walltar
        Desura má taky víc Indie titulů. Ale Steam je velká digitální distribude, díky které se těm titulům dostane mnohem větší pozornosti i od lidí kteří nevyhledávají Indie.
  • mirekdusinojc
    Hmm, polovina, z těch "extrémě" úspěšných her byla asi tak tejden v jednom kuse na úvodní obrazovce Greenlightu. Na greenlightu jsou i zajímavější tituly.
    • A to?
      • ucho
        tak například:
        http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92921128
        http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92925091
  • Myslíte, že stále platí páteční termín vydání?
  • zdeeneek
    Ja hlasoval pro Euro Truck Simulator 2 - ale ten se tam zatim neprotlacil, skoda.
  • Na Black Mesu bude treba neco vlastnit nebo to vyjde samostatne? *7*
    • Bude potřeba:Steam,Origin,Capsule,Windows live.
    • ucho
      bude třeba vlastnit jakoukoli hru se Source enginem a vzhledem k tomu, že je TF2 zdarma...
      • Bude stacit mat nainstalovane Source SDK 2007
  • ucho
    hm, myslel jsem, že v tom prvním výčtu budou lepší kousky (jakože na greenlightu jsou k vidění lepší). asi třem věcem z toho seznamu jsem dal palec dolů :)
  • McPixel ... no jo když ty sexuální narážky rozpixelizujeme , tak to na Steamu už vyjít může ...?
    • sexuální narážky a explicitní sexuální materiál je podle mě rozdíl. spíše mě zaráží, že tam jde hra, která vysloveně podporuje terorismus, brutalitu, šikanu, vulgárnost a kdoví co ještě dalšího. ne, že by mě to nebavilo, ale je to jen další důkaz zvrácené americké morálky...
  • NonSuch
    Project Giana neni v prvni vlne? to me docela prekvapuje...
    • Kori
      Zatím má jen 12% z potřebného počtu hlasů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit