Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem obřím fanoušek téhle série ale...bolí mě u srdce to říct...nevidím důvod proč to kupovat. Neobsahuje to nicco by PC verze neměla. Tiše jsem doufal v remaster Valkyria Chronicles II pro PS4 jako bonus nebo tak...takhle...

    Pokud jste hru nehrál itak můžu jenom doporučit ale jinak asi ani ne....I když prodeje tohohle kousku můžou ovlivnit jestli se budou dělat další díly a jestli budou lokalizované (koukám na tebe Valkyria Chronicles 3),
    • Tak nějak mne také zajímá spíš VCH2 a 3 a hlavně Valkyria: Azure Revolution než několikátý "remaster" jedničky kterou už člověk má ... :(
    • nicméně je třeba zmínit, že třetí Valkýra překlad má (byť neoficiální) *3*
  • TheGGG
    Pro fanoušky anime žánru (mezi ně se řadím) je tato hra fakt povinnost, i kdyby vás tahovky moc nezajímaly... fakt naprosto skvělý, hřejivý a zábavný shounen japonský žánrový mix... samo, pokud nemáte rádi anime, shounen atd. tak to nemá cenu hrát... za mě 8/10... fakt dobrá hra....
  • snorgrind
    docela by me zajimalo jestli v tehle verzi predelaji i cutsceny, na PC to byl dost propastnej rozdil mit hru ve 4k a pak cutscenu totalne rozpixelovanou *1*
    • No PC porty bývají zpravidla nějakým způsobem domaštěné. Verze pro PS4 bude snad ok.
  • solomon.short
    na Humble Store je dnes za par euro...
  • Jack1947
    Takhle se likviduje, starší hra že se vyleští až na maximum že z ní nakonec nic nezbyde *7*
  • Valkyria Chronicles pro PC me hrozne zklamala, na hru sem byl naprosto natesenej jako velky danfa anime i tahovek, ale po par misich sem zjistil ze hra me skoro nuti (diky bonusum za rychle splnenou misi) abych si misi a povinna "prekvapeni", rozumejte posily, namemoroval a jednoduse misi zahral minimalne podruhe, pro lepsi hodnoceni, diky tomu ze uz budu met dopredu dobre rozmistene jednotky...a ano, mohl bych to hrat na prvni dobrou, ale tim se taky v pozdejsich fazich vic a vic frustrovat kvuli nedostatku prostredku atd...posily bily napr i v XCOMu atp, jenze nahodne ,nedalo se na ne tudiz pripravit a hlavne nebyli nak zasadni, jak tady, cela nova brigada nejlepe s tankem
    • No ja nevim, na S hodnoceni ale uricte ne, a uznavam odehral sme jne par misi, takze poprve sem dostal kdyz sme zjistil ze je hra "rozfazovana" do vice eventu v jedne misi, nicmene chtel bych ji dat druhou sanci, jen proste tydle naschval kudly do zad nemam rad a navic tahovka kera se hraje na 2-3-4 tahy, to je neprijemnost :)
    • TheGGG
      nekecej, většina misí pokud tam není zrovna Selvaria se dá dat na první nebo druhý pokus... ale tak každý není takový master taktik jak já *5* *5*
      • snorgrind
        no jedna mise se Selvariou se da dat v prvnim kole takze to taky neni pravidlo *1*
    • Nevím, o čem mluvíš. Já jsem jel všechno na první pokus, krom možná dvou nebo tří misí, které byly tuhé a jednou dvakrát jsem v nich dostal na zadel (napadá mě ta s tím obrovským tankem, to bylo dost peklo),
    • snorgrind
      no ja to ze zacatku hral tak nejak normalne nez sem pochopil mechaniky, a pak jak sem vedel co a jak sem mel vsechny mise na prvni pokus na S rating. Ten system ze hlavni je splnit objectiv a ignorovat vsechno ostatni dost vybizi delat kamikaze rushe *1*
    • byli
      • *byly, posila je rod ženský dle vzoru žena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit