Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem přečetl 20 DLC balíčků a začal jsem zvracet. *11*
    • Za chvíli se budou DLC oznamovat dřív než samotná hra.
    • To je strašný ta DLC politika co se teď dělá...20 DLC a jsou tam věci co by se vlezly do jednoho :D A ještě lepší je když před vydáním hry už říkají, jaký DLC že vydají *15*
      • Protože to lidi kupujou. A dokud to kupovat budou, vydavatelé budou ždímat. Aneb komu se to nelíbí, ať hlasuje peněženkou.
  • Mě to příjde jak novodobá obdoba teleshopingu.
    • Kdyz zavolas a objednas si to do 20 min, tak ziskas dreveny AK-47 zdarma.
      • A k tomu ještě dva balíčky premium účtů na 14dní! A když zavoláte do 10minut a objednáte si naší speciální edici, DOSTANETE.. "ano slyšíte správně", DOSTANETE let F16 nad afghánistánem!
        • A sestřelení za letu je jako bonus pro stálé zákazníky.
          • pokuď budete mít sebou speciální americkou vlajku a známku z naší speciální edice co vychází pouze v austrálii, tak vás možná i unese teroristická síť zvaná.....
    • Trochu jo :D
  • 20 DLC ... tak to hosi snad nemyslej vážne *1*
    To tam v každym DLC vydaj 1mapu nebo 1zbran ne ?
    • Neee, co tě má, jedno DLC je zbraň a zbytek jsou zásobníky.
      • SA-reg
        Ok, tomuhle jsem se fakt zasmál, povedlo se.
        Na 4chanu to budu používat a vydávat za svoje... *15*
  • Wow, nahnat vsechny fanousky CoD na jednu sluzbu a vycistit zbytek internetu. Paradni napad, tohle stoji za to, ze znicili pohled na fps zanr.
    • Ještě by to chtělo udělat něco podobnýho s haterama. Aspoň by si rozumněli, když je většina z ČR.
      • Chlpecku tu nejde o hatery ale o to co uz za tu posratou CoD hru nechteji a co dostanes.
        Na steamu 60 Euro + placena sluzba elite , za to jiz mam 2 kopie BF3 (plus mi jeste zbyde) , nebo 3 kopie RO2 .
        Takze tak...
        • Nevim, jak jsi přišel na to, že je to chlapeček. Co ale vim je, že inteligentní člověk nemá zapotřebí se takhle do všeho navážet. Tady pomalu neexistuje diskuze, kde by se nepropíralo CoD, i když je článek třeba o něčem jiným. Někteří prostě mají pořád potřebu všem dokázat, že je to kaše největší a převíst je na svoji, tu jedinou správnou, víru. Pokud na to má peníze a baví ho to, tak ho při tom nech, chlapečku. Je to blbost, tak to nekupuj a šoupej nohama. To zas někdo nemůže přenýst přes srdce, že se tý hře finančně daří.

          PS: Jedinej CoD, kterej jsem hrál, byla stará dvojka.
          • Kdyz to mas tezky,nebyt tech rekordnich prodeju,tak s tou hrou nemam problem,koneckoncu kdyz je nekdo ochoten za to platit a bavi ho to,je to jeho vec.
            Problem ovsem jsou prave ty prodeje.A to z toho duvodu,ze tim obrovskym uspechem ovlivnuje cely herni prumysl,nebo alespon fps zanr.
            Kazdy vydavatel chce mit "vlastni cod" a jak jinak toho dosahnout,nez ze se pokusi zaujmout prave cod komunitu.Timpadem se cim dal vice fps her tomu cod podoba vice a vice.
            U EA je to asi nejzretelnejsi.Novy MoH,BF3,Crysis 2.Vsechny tyhle hry se od svych predchudcu priklonili hratelnosti prave k tomu cod.
            A nejde tu jen o hry samotne,ale i o pristup activisionu k hracum,zdimani zancky bez spetky invence,noveho enginu,predrazene dlc apod rok co rok a kdyz tohle vidi ostatni vydavatele,tak si reknou,kdyz to prochazi jim,tak proc by sme to s nejakou uspesnou znackou taky tak delat nemohli.
            Takze ono je sice hezke rict "tak tu hru proste ignoruj",ale ono to jaksi nejde kdyz to przni i ostatni hry a pristup ostatnich vydavatelu.
            • Nic než módní trend, lidi se přejedí a zase to přejde. Normální FPS nijak neovlivněný CoD vznikají dál. Z těch co jsem hrál série Stalker, Metro, Borderlands, Bulletstorm. Z klasických válečných arkád mě napadá Flashpoint, kterej jsem sice nehrál, ale nějak jsem nezaregistroval, že by se podobal CoD, to mě kdyžtak opravte. Bezkonkurenční onlinovka, kterou poměrně často hraju, je Battlefield play4free. Za zabitý panáky si pokaždý na den "zaplatím" M24 a jsem vysmátej. Na to, že je ta hra naprosto normálně hratelná i skutečně zadarmo je senzační. A s Call of Duty jděte už projednou někam. kkt se chová stejně blbě, jak se jmenuje, i bez těch dvou o...
  • SA-reg
    Super nápad a vůbec mi nevadí, že za to musím platit. Dokonce bych i ty DLC zaplatil zvlášť. Více kolik stojí úsilí přeskinovat 5 map? A navíc konečně tisíce lidí uvidí mé quickscopingové mistrovství. Kterej blb by používal sniperku ke sniperování? Jen BF lama.

    CoD je nejlepší a vždycky bude. Mohli by příští rok vydat znovu MW3 jen s trochu lepší grafikou a hned bych si to koupil zase.

    CoD je nejlepší.
    • Trapas *7* A ano, tvoji ironii jsem v tom poznal, ale..nepříjdeš si už trochu uboze?
      • SA-reg
        Ještě furt ne.

        Počkáme až MW3 vyjde, jestli chytne 5-6, tak ještě trochu zapindám do diskuze pod recenzí a kašlu na to.
        Jestli chytne 9, tak moje smůla...

        A jinak jo, já vím, jde to moc vidět. Měl jsem psát hustým stylem typu "vole pyčo CoD je drsnej"... pak by to reflektovalo většinového CoD fandu.
        • Ty poznáš většinového cod fandu podle toho, že někdo napíše tohle? Tak v tom případě pokud je "většinový" BF fanda jako ty, tak ruce pryč a rychle k RO *7* A jinak ne, kdybys napsal tohle, zněl bys ještě o něco víc trapně
          • Právě že on je spíš fanda RO.
      • Nepis ironicky nejde ti to.
  • dr.gonzo
    mám takový pocit ze na tomto dělali víc jak na celem MW3
  • Dojit dojit platit platit za každou maličkost, oujé :)
    hrozně se mi líbí, že dnes už se neplatěj hry jednou, ale furt :D
    • Bohužel, dokud to lidi budou platit, tak to nikdy nezkončí. Docela se divím, že jim na to furt skáčeme. Já naštěstí do tohdle stáda nepatřím, rád si kupuji hry, které když vyjdou jsou kompletní a dají se hrát aniž bych se o něco ochudil. Naštěstí je tolik starších her, které sedají pořád hrát znovu a znovu.
  • Mě to přidje taky jako dobrá ždímačka paněz. Docela by mě zajímalo co na to říká komunita COD, jak oni sami to vnímají. Přiznám se, že nejsem fanoušek této série, přesto mě to zajímá.
    • Ja byl fanoušek do čtvrtého dílu poté začala ta zmiňovaná ždímačka peněz a na tuto sérii jsem se vykašlal mimo to jsem nechtěl být spojován s touto po děsnou komunitou neříkám že všichni jsou stejní ale jedinci co se vyskytuji v diskuzích mluví mnohdy za celou komunitu, mysli si to tiš ze jsou vsichni stejny jako oni.
      • Díky za odpověď.
  • Na kolik Vás přijde "Call of duty Elite" - hodně
    Co dostanete - prd
  • Fanoušek ??? naopak já nejsem fanoušk ani jedný z těhlech dvou her já jen řikám jak mě přijde extrémně úsměvný když na každým članku o COD nacházím každej druhej článek něco o tom jak bouráme herní průmysl ,že kupujem COD a jak bude Btf 3 lepší mě naopak přijdou úsměvný ty jedinci co viděli jeden trainler a píšou ,že to bude hra roku ,která COD hravě překoná to mě přijde vtipný :D :D ( Kdo je tady pak stádo ovcí co tupě žere herní průmysl ,když se rozhodujete podle jednoho videa) :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit