Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ukazali uz vubec neco z kampane? nayoutube mi to nicnenajde...pritom se CoD vzdycky chlubilo kampani

    to se mi moc nezda *1*
    • Po tom jak je všichni zdrbali za svastiky a ženský, a po tom co prohlásili, že oproti multiplayeru bude singleplayer autentický, tak to musí všechno předělat. A to asi chvíli trvá.
  • nechápu, proc mážete všechny komentáře - to nerozumíte sarkasmu nebo co?
    • evidentně nerozumí
  • Čím více o této hře vím, tím více v tom mám jasno a tuhle předraženou sragoru si určitě neporidim. Škoda chvili jsem si myslel,že to může být kvalitní hra, ale vývojáři řekli ne budeme pokračovat ve vydavani sr**k
    • A proč by to dělali, když na tom každej rok vydělaj balík prachú? Míč je na straně hráčů, aby to přestali kupovat.
  • nová KIA RIO ! 7x
    • Jack1947
      Tohle už je celkem přes čáru a to jsem tolerantní člověk ( nejsem) už bych pomalu uvítalk jak nastavit správně adblock protože zachvilku mi budou skákat i horší reklamy... a toho se teda bojím víc jak čert kříže *16*
      • certi uz jsou out, ted se rika jako Lidl krize :D
        • Jack1947
          Jo to taky, bojím se toho víc než řek co se bojí že ztratí svou nábožnost :D
  • A tož zkusím to, ale nemyslím si, že mě to přesvědčí k tomu, abych opustil BF1 a koupil si to.
    • Ono, proč vstupovat do louže, když už jsem v blátě.
      • Nepochybuji o tom, že si BF1 ani nehrál a jen nadáváš na všechny hry obecně, jak 9 z 10 lidí tady v diskuzích. *3* Pravda je taková, že co se týče FPS, tak žádná hra nenabízí lepší multiplayer než právě BF1. *3*
        • Jack1947
          Vždyt to je pouze prioritní věc, já třeba BF1 nemusím ale TF mě baví.
  • To já si tu druhou světovou dám raději v Armě.
  • Popravdě to je po delší době CoD, které mě nějak nalákalo :) Uvidíme co ukáže beta, na dlouhé zimní večery to bude immo stačit :)
  • jamar28
    Ale jo zadarmo si nechám říct. *1* Nenaláká mě to určitě. Třeba Battlefield 1 je perfektní, skvěle jsem se při jeho hraní bavil. Ale jen pár dní, dohromady tak okolo 10 hodin. Je to zábava chvilku, pak je to jen totéž pořád a pořád dokola. Už mě prostě onlinovky nedokáží uspokojit, takže pokud nepřijdou se skvělým singleplayerem, rád si to nechám ujít.
    • Zkus PUBG asi nejlepsi co dneska je
      • Jj, nejlepsi srajda, a placeny f2p p2w k tomu.
        • Co to meles jaky p2w f2p
          • Jack1947
            Krabice za peníze třeba ?
            • Jack1947
              Aha já myslel že tam padá/bude padat premiová výbava... tak to je dobře že to tak není *4*
            • Ono je to ve skutecnosti spis naopak :D Vetsina lidi co znam uz si hru davno zaplatila z prodanych krabic a tech par lidi co potrebujou mit na sobe bezcenny hadry, at to klidne zivi .... to neni nic proti nicemu.
    • Jack1947
      Kterrá hra není o tom samém? ale když tím něco získám nebo respkt když mě to baví hraju do zblbnutí. Nebo až do vyčerpání. DOkud se nebudu nudit nebo nebudu unavený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit