Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má to i nějaký hutný singl příběh s partou ? Nebo je to jenom multi rubačka ?
    • Ano, ale asi bych od toho nečekal bůhví co, řada her zaměřených čistě na single se tomu věnují hodně a vzhledem k tomu, že se tu dost věnují multiplayeru, tak nějak nevěřím, že ten single bude nějak suprově rozpracovanej, resp. tam nebude asi o tolik víc, co najdeš v multáku.
    • Singelplayer to ma, kvoli nemu som si to aj kupil, dufam ze to bude stat za to :P
  • Říkal jsem si, že mi utekly nějaké dojmy z hraní, ale to, na co se v článku odkazuje, je spousta PR informací o tom, co by ve hře mělo být a jak by to mělo fungovat.

    Neměly by dojmy z hraní být... kacířská myšlenka... dojmy z HRANÍ? *4*
    • Presne to jsem tam taky psal :). Podle me to nebyly dojmy, ale preklad tech PR clanku vsude okolo.
      • Jumpe.. chapej.. tahle hra nema v CZ tlacenku.. takze se o ni informuje okrajove.. prijd na TS.. o vikendu nas to hralo 5 nejake dojmy mame..
        Technicky
        - hra ma debilni rozliseni.. treba na 4K to spatne scaluje.. urezava to pri ultrawide rozliseni horni menu.. snad to opravi
        - hra vypada hure nez na screenech.. prirovnal bych ji graficky k prvni verzi Wastelandu..nicmene je to v pohode
        - lagy.. zatim to paradne lagovalo
        Tohle jsou, ale porodni bolistky a byl to test..
        + Editor je zatim takovy zakladni, ale pribeh v nem uz vytvoris i kdyz vetsina modulu je zatim jako diablo, hodne veci v editoru je vypnutych
        + Muzes hrat solo i mody pro 4 lidi.. muzes si dobrat NPC na pomoc.. kdyz se nekdo odpoji ze hry opet si muzes doplnit partu z listu npc
        + pravidla jsou akčnější, nemusíš se učit jen některé spelly.. můžeš používat vše..
        Potenciál tam je.. uvidíme jestli se o to budou starat.. v planu to prý mají.. asi více napoví další bety.. zda se někam posunou či nikoliv..
        • celoush
          Jaký TS?
          • Teamspeak :)
        • " pravidla jsou akčnější, nemusíš se učit jen některé spelly.. můžeš používat vše..
          Potenciál tam je.. uvidíme jestli se o to budou starat.. v planu to prý mají.. asi více napoví další bety.. zda se někam posunou či nikoliv.. "

          prave som stratil zaujem, dik za objasnenie *9*
        • Tvůj příspěvěk mi dal víc informací než poslední dva články "dojmy z hraní" *1*
          Díky *3*
        • Jo, to jsou vicemene veci, co me tam lakaji. A rapidne me tam odrazuje ten Loot system a fungovani pokud budes hrat s Publicem. Jinak rozhodne se zastavim posledni dny jsem kapanek znicenej.
  • Pán jeskyně se píše s velkým P.
    • WWW je prezitek ;)
      • To je možný, ale i tak je trapné, když práce redaktora je pouze o překladu PR a ještě k tomu gramaticky špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit