Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pěkná to nostalgie *14* *5*

    Jo, jednohubka a baví i na pc i když ta grafika a textury jsou občas celkem maglajz.

    I Po patchi to má problémy s ubíháním zdraví... což je celkem otravné když si vezmem že tu není žádný ukazatel jen overheat a když se to děje musíte do krytu.
  • Ta PC scéna se rozjíždí :-D :-D :-D
  • Já to na PS3 dohrál na normal i hardcore, ale stejně bych to měl radši na PC, kde bych se nemusel dívat na 720p rozlišení a hrát ve 30fps s častými propady. Navíc by znovu ožil multiplayer a modeři by hru změnili k nepoznání.
  • Samozřejmě tady se dá souhlasit, to byly pecky o tom žádná a bylo to absolutně nejlepší řešení pro vyprávění příběhu, jelikož vývojáři byli omezeni výkonem, takže tohle řešení přineslo pohlednou grafiku, na kterou se dá koukat do teď(BG, Torment) na rozdíl od tehdejších 3D her a vývojáři se tak mohli soustředit na příběh a nemuseli řešit animace apod.

    Jenže teď už jsme 20 let dál, takže tohle řešení je absolutně nejhorší, abych musel číst, že vitr fouká, místo aby mě to ukázali, tak je to mrhání mého času, navíc ty story jsou strašné srákory. Hratelnost se nikam neposunula nebo spíš opačně, hraje se to čím dál nudněji. Je to překonané. Oživili mumii, která měla v klidu a zaslouženě odpočívat.
  • Litr za konzoly a 300 za hru,není zase taková investice :D
  • Ty hry moc lidí nehraje, protože Planescape a BG byly hodně niche a Numenera a Tyranny, jsou navíc odfláknutý, nedodělaný a neinovativní. Ani fanoušci žánru nejsou moc zvědaví na zprznění odkazu jejich model. Já si ze zvědavosti koupil Pillars of Eternity a Divinity: OS, moc mě to neoslovilo a už mě tyhle nový pokusy taky nezajímají.

    Nic to nemění na tom, že starý Fallouty, BG a Planescape jsou jedny z nejlepších her, co jsem kdy hrál a jsou extrémně imerzivní, pokud má člověk dobrou fantazii a baví ho hrát tahový RPG na hard a vyšší obtížnosti. Pokud tě nebaví číst a paříš těžký FPS nebo akční TP/FP RPG, tak to chápu, ale pokud ne, tak si jen kakáš do úst.
  • jako malý fakan... Pěkně tě to vytačí, co? Jo, jo. čtení brakového textu a žádná hratelnost, to jsou CRPG. Nejnudnější herní odvětví ever. Obsidian nedávno brečel, že Tyranny je epic fail, a že to nikdo nekupuje, taky aby ne, když se to vlastně nehraje. To samé Torment, to taky nikdo skoro nekoupil. Kopek dál kolem sebe harante
  • bože, ty jsi ichtyl. Pošleš mi odkaz na wiki, jde psáno, že je to"Vanquish (Japanese: ヴァンキッシュ? Hepburn: Vankisshu) is a third-person shooter video game"

    A budeš dál tvrdit, že je to FPS. Bože ty jsi ichtyl, že to není ani možné.
  • Souhlas. Na PC je trochu jiny standart co se tyce strilecek...
  • Jeste tenhle psouk je dobrej:
    "té skupince jedinců, co řeší hratelnost, ti sami jsou schopni napsat, že je baví "hratelnost" Pillars či nového Tormentu."
    Ti sami jsou schopni napsat? Ti sami? Zajimalo by me, o kom mluvis, vzhledem k tomu, ze ti co tady resili hratelnost, nic takovyho nepsali a ani nikde jinde. Pokud mas dukaz, tak me vyved z omylu, ty ho ale nemas. Mas akorat tak halucinace, nebo si jen rad vytvaris svoji realitu. Hodne zoufaly trolling. Dal bych tak 2/10...
  • https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vanquish_(video_game)

    FPS, zabal to komiku.
    PS, o chapani textu poucuje nekdo, kdo cpe PoE a Torment pod strilecku. Ty si hodne slaby trolik, skutecne. To ti fakt moc nevyslo, heh..
  • uklidni se prosím tě, nech si svoje fantasmagorie a začni chápat psaný text. Navíc tohle ani není FPS ale TPS ty trotle.
  • Solidni prujem, srovnavat fps a pribehovy rpg. Femto/Akatosh detected.
  • Hru jsem nehrál, ale fakt se směji té skupince jedinců, co řeší hratelnost, ti sami jsou schopni napsat, že je baví "hratelnost" Pillars či nového Tormentu, kde je hratelnost postavena na čtením brakového textu...

    Zdejší výkvět PCMR je tak tupý, že z toho zrak přechází...
  • Jinak pozor, hra ma zatim bug, kdy pri vyssich frameratech dostavate vetsi dmg. Pri 30 fps se tzv "AR" (automaticke slowmo tesne pred smrti) mod zapne automaticky po 6-7 sekundach strelby do vas, pri 144hz zacnete kapat uz po 1-2 sekundach.
  • da, nekdy na podzim jsem to zkousel, ale vyprdl jsem se na to, protoze pomerne casto doslo k vypadku obrazu pri streamu. Bylo to otravne behem misi, kdy neslo ukladat. Nebyt toho to bylo solidne hratelne.
    Treba je to ted uz lepsi
  • jeanczarny
    nedá se RDR teoreticky hrát na pc přes PS Now?
  • bukrr
    Pššš. Ať to nezakřikneš.
  • Myslel sem to tak, akorat ne FPS vs strategie, ale FPS vs FPS, protoze FPS muze byt Doom, Battlefield nebo taky Overwatch.
  • Hned po technické stránce hry a ovládání je hratelnost tou méně subjektivní věcí u her. Subjektivní je stylizace, grafika. Samozřejmě pokud teda nebereš jako subjektivní třeba to, že někoho baví strategie a tím pádem všechny FPS odsuzuje (díky "hratelnosti").

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit