Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=BIx1vDKCmuU
  • A tak levičácká chátra a multikulturní politruci možná odstřelí dobrý seriál jenom prot, že jsou to idioti.
    • Spades
      WTF? Praveze vetsina ameriky jsou silni pravicaci :D
      Levicakum to nevadi :D
    • Fakt nechápu odkud se berou kecy, že multikulti lidi nemohou mít rádi vtipy. To je imho výsostná blbina.
    • XorxoxTalarius
      No myslim ze to moc nepasuje do konceptu USA, hlavne ta levicacka chatra :)
  • musel jsem zascrollovat dolů abych se nemusel dívat na ten dekolt a byl schopný si přečíst celý článek :)
    • to by sis ho měl buďto vy*onit a nebo si najít přítelkyni
      • TheGGG
        třeba je na asiatky a češka ho neuspokojuje.
        • spoock
          asiatky jsou fajn, ale kypré češky taky, navíc asiatky nemaj prsa
          • Gratuluju, také bych chtěl procestovat svět a všem asijským holkám na světě měřit velikost prsou, jseš dobrej, že si to zvládnul. Opravdu tyhle dětské kecy mám rád. Někdo má větší prsa a někdo menší jednoduché to by si ale musel vyjít do reálného světa. Nebo si snad myslíš, že všichni češi měří 2m? A k seriálu nevím neviděl jsem, ale je mě jasné že to bude nějaký fekální humor pro dnešní blbce. Zajímavé, že bělouši neustále ve svých komických seriálech zešměšnují ty druhé rasy asi mají komplex jinak si to neumím vysvětlit. Sranda je fajn trapnost je věc druhá.
            • Spades
              Je to humor, smějou se to mu všichni, nehledě na rasu.
              Stereotypu jsou prostě zábavné. Jen retardi dokážou humoru říkat, že je rasistický, protože to je přece nesmysl...
            • vlastik.plaminek
              Gratuluju, také bych ten seriál chtěl vidět, abych mohl zkonstatovat, že je to fekální humor pro blbce.
  • Lidi stále zapomínají na fakt, že nejlepší humor je ten černý a rasistický :) humor je stále humor
    • cerny a rasisticky, to je naemlich to samy *5*
  • Že by to mohlo být zábavné? Viděli jste ten trailer? Mně to přijde dost chabé.
    • Tak tobě ..
    • Tři důvody proč to bude zábavné:

      1. Dělali to lidé co dělali Family Guy!
      2. Dělali to lidé co dělali Family Guy!
      3. Dělali to lidé co dělali Family Guy!

      Stačí?
      • víš že ty samý lidi co dělali windows xp dělali i windows (jeho)wista? *8*
      • Tvůrci Family Guye jsou kapustňáci!
  • Mart9
    A koho to zajímá, že to nějací rádoby odborníci kritizují? (nic proti článku!!) Každý by si měl udělat názor sám, mně se taky líbí některé seriály či pořady, které mají například na csfd.cz hodnocení někdy i kolem 40 %.
    • CSFD je plné anime šílenců... hodnocení je často hodně zvláštní
      • csfd je jen dukaz ze nejlepší sou autorsky recenze a ne ze se nekde sejde banda pozeru
        • Co kdybych vám řekl, že pos*ané číslíčko nic neznamená a že je dobré si číst ty texty.
      • TheGGG
        anime šílenců? WTF spíš haterů co anime kritizují a nikdy neviděli ani díl.
      • Magister_Peditum
        ČSFD nemá smysl řešit.
  • TheGGG
    WTF, asiati milují cosplay a každý druhý cosplay je sexy holka ve školní uniformě. Snad v každém anime co jsem vyděl (a to nepočítám hentai) byly super sexy holky ve školních uniformách (no dobře možná nebyly všechny ve školních uniformách, ale vždy to byly nějaké krátké sukýnky a sexy šatičky). To je jako kdyby řekli že je rasistické když budou všichni černoši v nějakým seriálu nosit reperský hadry a zlatý řetězy. Nebo když řeknu že všichni angláni jsou přihřátí elegáni s šálkem čaje. Jistě jsou to nechutná klišé, ale určitě to není rasizmus.
    PS: Myslím že ten seriál by 95% asiatů nevadil, ale super rádoby korektní novináři (kdo taky jiný že) musí hledat problém. Ať radši ludry jedny na záchodě kontrolují stolici a ne*erou se do něčeho o čem ví prd.
    • vYdel...wow
      • Ty jsi viděl World of Warcraft? Gratuluji
      • TheGGG
        Ano, bohužel nejsem neomylný erudovaný češtinář jako ty, který pro slávu našeho jazyka napíše wow.
      • Za to může TV H*vna, poškozuje lidem mozek a pak už nevědí jaké Y/I psát. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942396_562805683760834_743691331_n.jpg
      • Chapu ze nekdy se prispevky ani nedaji kvuli hrubkam cist. Ale pozastavovat se nad jednou hrubkou a navic zrejme jen preklepem? Navic tvuj prispevek je cestinarsky mozna jeste horsi nez jeho preklep.
      • Bud rad ze ted netrollil a nevsimej si pravopisu.
    • Viktor_H
      Justin přeřadil na vážnou kolej. A má to hlavu a patu.
    • já nečekal že to někdy řeknu, ale dal jsem ti plus :D
      • Pilgrim66
        Ditto... nestacim zirat.
  • Odkdy je vtip o malých čínských penisech proboha rasismus? Zachvilku bude rasismus, když řeknu, že asiati mají šikmé oči *7*
    • rasisto... do basy stebou... *16*
  • Kdyby takový seriál vznikal ve Spojeném Království, tak by ho za ten "rasismus" ještě chválili.
  • Dokud si tam nějaký běloch u černého číšníka neobjedná bílou kávu, tak rasová válka stejně nehrozí.
    • Vrook
      http://www.youtube.com/watch?v=GeVJYF843fk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit