Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    No jo, Lucky Louie to taky odnesl. Holt, dnes pokud je seriál vulgární a ironický, tak nemá šanci. Nedej bože, aby se dotkl nějakého společenského tabu, že? *1*
    • Lucky Louie byl jeden z nejvtipnějších seriálů co jsem viděl.. geniální hlášky a všechno.. A oni to úplně nesmyslně i přes velkou sledovanost zruší údajně kvůli vulgaritě.. vždyť takovej South Park je ve vulgaritě, fekálnosti, rasismu apod. v podstatě nepřekonatelnej a běží mu už nevim kolikátá řada a všechno je OK.. Fakt nechápu :(
      • XorxoxTalarius
        Jelikoz South Park je de facto nezavisly, jenom s tim rozdilem ze prednostni vysilaci prava ma Comedy Central
    • http://www.youtube.com/watch?v=J2j2lCUMBqw
    • Ronox
      Lucky Louie byl geniální. Skutečný odraz většiny průměrných rodin. Ono pod tím humorem se skrývala ta hořká pravda o problémech ve vztazích. No aspoň mě to navedlo na komika Louise C.K. *4*
    • Naopak, podle zdejších reakcí bych řekl, že dnešnímu seriálu stačí být vulgární a pubertální a má u mladší generace zaručený úspěch *3*.
  • musel jsem zascrollovat dolů abych se nemusel dívat na ten dekolt a byl schopný si přečíst celý článek :)
    • to by sis ho měl buďto vy*onit a nebo si najít přítelkyni
      • TheGGG
        třeba je na asiatky a češka ho neuspokojuje.
        • spoock
          asiatky jsou fajn, ale kypré češky taky, navíc asiatky nemaj prsa
          • Gratuluju, také bych chtěl procestovat svět a všem asijským holkám na světě měřit velikost prsou, jseš dobrej, že si to zvládnul. Opravdu tyhle dětské kecy mám rád. Někdo má větší prsa a někdo menší jednoduché to by si ale musel vyjít do reálného světa. Nebo si snad myslíš, že všichni češi měří 2m? A k seriálu nevím neviděl jsem, ale je mě jasné že to bude nějaký fekální humor pro dnešní blbce. Zajímavé, že bělouši neustále ve svých komických seriálech zešměšnují ty druhé rasy asi mají komplex jinak si to neumím vysvětlit. Sranda je fajn trapnost je věc druhá.
            • Spades
              Je to humor, smějou se to mu všichni, nehledě na rasu.
              Stereotypu jsou prostě zábavné. Jen retardi dokážou humoru říkat, že je rasistický, protože to je přece nesmysl...
            • vlastik.plaminek
              Gratuluju, také bych ten seriál chtěl vidět, abych mohl zkonstatovat, že je to fekální humor pro blbce.
  • Taky že to je možná jediný důvod proč se na to koukat..:D Hot asian girl ! *3*
  • Mě to celé spíše přijde jako reklama, nikdo by o tom neslyšel, ale když najednou přijde zpráva jak je to strašně rasistické atd... Tak hodně diváků se nato může potom chtít podívat.
  • Kdyby takový seriál vznikal ve Spojeném Království, tak by ho za ten "rasismus" ještě chválili.
  • Aha, to je ta jejich "politická korektnost"? Ve svobodné a civilizované společnosti může všechno být předmětem satiry.
  • firebug
    To jako vážně každou chvíli odstartutuje sitcom, který má na svědomí MacFarlane a hlavní role hrají Green a Ribisi?!? Vááá... splnil se mi sen! To, že se to po novinářské projekci nevynáší do nebes je jedině dobře - zpomeňme na Family Guy a South Park a jejich "přijetí" novinářskou veřejností. Škoda, že trailer působí fakt divně, ale držet palce tomuto seriálu rozhodně budu dále!
  • Fíha amíky nikdy nepochopím . Je amorální ukazovat realitu i když to bude 100 x pravda ...
    • Paulcz
      Takový experti jsou i u nás, akorát v posledních letech neměli moc slovo.
  • Um, tu babu by som inak vy*ebal :D :D
  • Family Guy hodnotím jako jeden z nejlepších kreslených seriálů všech dob, takže bych se nebál toho, že bude Dads "odpad". Seth Mcfarlane je záruka kvality a pořádného humoru.
    • Tak som to išiel pozrieť, Prvý diel: štvrtinový žid Hitler závidí hakenmagen David rabínovi dve chazarské bloncky, beloch vracia soc dávky, ktoré mu nepatria /to by z neger rodinou vyzeralo zle/, to je nekorektné jag hovado, to len tento môj prípis vyvolá večšiu kontroverziu.
      • Chtel jsi napsat "debilniho" humoru. Nemuzu si pomoct, FG a SP mi k srdci rozhodne neprirostli. Na South Park se da jeste docela divat, ale za spicku stale povazuji The Simpsons a Futuramu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit