Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by chtělo udělat i na Blooda jednicku. Ale tenhle Brutal DOomík je krvavej jako kjávA!
    :D :D *5*
  • Ted po proslovu naseho mileho pana prezidenta si rikam jestli ten nadpis neni trochu dvousmyslny :D
    • klíč k pochopení projevů Miloše je ožrat se jako on, když s ním budeš udržovat hladinku, spousta z toho co říká začne dávat smysl *1*
  • Chim
    FPS je už dnes mrtvý žánr. Budoucnost patří isometrickým hrám.
    • del0
      Nesouhlas, ale pointa by byla a vtipná. FPS je totiž v poměru k izomerickým hrám ještě více zastaralý žánr. *1*
    • Jedině interaktivní filmy pro novou generaci konzolí, kde budeme mačkat čtvereček nebo trojúhelník. Ve výjimečných případech křížek.
  • sakra to je bejkárna :-D no, ale ať nežeru - před těma 20 lety mi to přišlo jako malýmu smradovi hustý....už bych tomu ale nevěnoval ani vteřinu svýho života - radši ten čas s odpuštěním proseru ve svý podstatě stejně koncipovaný hře, jen se bude lišit titul :-D
    • Já jsem projel DOOMa 1 a 2 předloni na notasu (poněvadž mi tam nic jinýho pořádně nejede) a neuvěřitelně se bavil. Hlavně otevřeností levelů a jejich designem. Ale i ta atmosféra byla prima. Zvlášt, když si po těch dvaceti letech člověk přečte i ten text, co sem tam po levelu byl.
      • Koko*1 no hele ..jeste ted to obcas rozjedeme jako multak pres Zdaemon , je tam bud cistej doom 1/2.heretic /hexen nebo i nove mapy a hromada vetsinou dost povedenejch modifikaci ,tak kdo by mel zajem si dat par kol at uz coop/tdm /ctf /nightmare ? :)..navic komunita je stale dost ziva takze je tam jak dost cechoslovaku tak i zahranicni hraci ... vetsinou tak 5-20 lidi na mapu .takze nebudes uplne sam..jinak jedine co je treba je program Zdaemon a soubory WADS ,ktere neni zase tak tezke dnes sehnat
    • heh jn .. vzpominky jsou na to suprove , to muj prvni zazitek z doomem byl ten ,,ze mi privezli prvni pocitac a krome par her tu byl jeste doom ..tehdy ve verzi perverze ..jako 12letej sopel sem z toho mel klapacku dokoran *1*
    • já to měl před těmi 20 lety oficiálně zakázaný, protože máma viděla nápis NIGHTMARE v menu ze kterýho kapala krev a za tím běžela ukázka ze hry kde běhal týpek s motovkou a krájel příšery, to jí pro osmiletýho kluka přišlo trochu moc, tak jsme to hráli akorát když nebyla doma *4*
      • Od někud to znám :-D
        • JJ, ultimátní trest bylo zabavení napájecího kabelu ke kompu, později k modemu, já měl PC v pokoji a vždycky když sem se pozdě večer připojoval na net, dával sem přes dial-up modem polštář, aby rodiče v pokoji vedle neslyšeli to pískání když se to připojovalo *1*
  • uz je to vycpely. sto let za vopicema grafika HORSI jak na mobilu..... uz to nema co rict. *6*
    • del0
      Tady si někdo uPRD...
    • Asharak
      DOOM má jednu z nejhezčích grafik dosud vytvořených her :3
    • Prý grafika. Ty jsi vypatlané děcko, že?
    • C-BEAM
      mám stejné pocity při moderní hře která začíná 15 minutovým filmíkem kde se na konci pod hlavním hrdinou proboří zem / most / plošina, on se zachytí jednou rukou nad okraj a začne se houpat nad propastí a když se konečně dostane nahoru tak začne bojovat s nezajímavými generickými nepřáteli kterých spočítám na prstech jedné ruky v boji kde je problém vůbec zemřít díky bleskovému autohealu a poté každých 5 minut nějaký přij*baný QTE nebo další ingame animace. TO je sto let za opicemi.
      • del0
        Díky za vtipné shrnutí dnešních tzv. moderních FPS - ve skutečnosti už lehce zastaralých a klišoidních. Od dob prvního Half-life přibylo jen zaměřování přes mířidla, autoheal, autoaim a tuny cutscén / QTE. O příběhu nemá cenu mluvit. Vždy když někdo začne vyčítat (ne)příběhy hrám typu Doom (nebo i FPS obecně), tak mám záchvaty smíchu - vzhledem k tomu, že v 99.99% FPS je příběh o totálním hov*nku. Nejlepší na tom je, že i za 20 let tomu pořád budou říkat moderní FPS. *15*
      • Uncharted?
        • Já myslel CoD
    • ruPRD : zkus pro zmenu i dobrou hru a ne ty zmrvene moderny *3*
    • nový hry jsou většinou o 2 hodinkách vyzkoužení a nezájem. Omódovaný Doom je těžce chytlavý a návykový.
    • Blue.Shark
      Prosím, zopakuj to. Za dva dny jsem v tom utopil kolem 12 hodin. Někdy prostě nejde jen o grafiku.
  • Vypadá to skvěle. Těším se.
  • A zlo přesto opět povstane a konečně ukáže svou pravou tvář. *2*
  • A co tolerance?5íká ti to něco.Asi nic vid. *15*
    • Han Solo utře... nádobí.

      Kylo Ren je HANobnej zloSYN.
      • a Hvězda Smrti opět vybouchne, nepoučí se a nepoučí
        • Asharak
          A Jar-Jar se pořád chová jako degen *7*
  • No jooo nezapomente naklikávat.Jak zbabělé.
    • Ja bych cekal ze trolove budou mit po svatcich plna briska on je porad hladovej.
    • Asharak
      Bohužel no, naklikávání je stejně k ničemu když to příspěvky stejně neskryje *10*
      • Psychotic
        ...Což je dobře. Blbost musí být veřejně na odiv, jinak se z ní lidé nepoučí.
        • Asharak
          No spíš ta blbost nabádá i ostatní *15*
    • naklikávání vypadá jinak spíš jsi jenom napsal blbost *4*
  • O ano krev brutalita NÁSILÍ a hating.Kdo z vás by odolal že?
    • horší než lidi co si libují v násili ve hrách jsou snad už jen samozraní mravokárci a moralisté

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit