Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    mám stejné pocity při moderní hře která začíná 15 minutovým filmíkem kde se na konci pod hlavním hrdinou proboří zem / most / plošina, on se zachytí jednou rukou nad okraj a začne se houpat nad propastí a když se konečně dostane nahoru tak začne bojovat s nezajímavými generickými nepřáteli kterých spočítám na prstech jedné ruky v boji kde je problém vůbec zemřít díky bleskovému autohealu a poté každých 5 minut nějaký přij*baný QTE nebo další ingame animace. TO je sto let za opicemi.
  • ruPRD : zkus pro zmenu i dobrou hru a ne ty zmrvene moderny *3*
  • nový hry jsou většinou o 2 hodinkách vyzkoužení a nezájem. Omódovaný Doom je těžce chytlavý a návykový.
  • Blue.Shark
    Prosím, zopakuj to. Za dva dny jsem v tom utopil kolem 12 hodin. Někdy prostě nejde jen o grafiku.
  • uz je to vycpely. sto let za vopicema grafika HORSI jak na mobilu..... uz to nema co rict. *6*
  • C-BEAM
    HL spíše připomíná právě moderní hry - extrémně lineární seamless level design, úzké koridory, scripty, silná příběhová linka, žádné gore efekty, malé počty nepřátel atd, koncepčně je to jiná hra. Doom je ryzejší, má lepších enemákov a otevřenější abstraktní levely.
  • Co do konceptu to dotáhli v Half-Life, ale jinak je to fakt opomíjený prvek, který hře dodá na uvěřitelnosti, pocitu z "živoucího světa" - té pravé virtuální reality. Je to opravdu hodně významný a osvěžující prvek - "přitom taková maličkost", dalo by se říci.
  • C-BEAM
    chtěl bych vědět koho z vývojářů to byl nápad, tipuji Adriana nebo Romera. Bez této vlastnosti by totiž hra výrazně ztratila. V žádné jiné fps hře ještě dlouho neuvidíme bojovat tisíce nepřátel v jedné kolosální bitvě, i proto je Doom pro mě prototypem ideální akční hry kterou ve své podstatě zatím nic nepřekonalo.
  • del0
    Thy Flesh Consumed je strašný maso. Tam už sem začínal mít celkem problémy. Hrozně moc potvor, málo místa, málo munice. *1*
  • Vypadá to skvěle. Těším se.
  • A zlo přesto opět povstane a konečně ukáže svou pravou tvář. *2*
  • Asharak
    No spíš ta blbost nabádá i ostatní *15*
  • Asharak
    A Jar-Jar se pořád chová jako degen *7*
  • a Hvězda Smrti opět vybouchne, nepoučí se a nepoučí
  • Han Solo utře... nádobí.

    Kylo Ren je HANobnej zloSYN.
  • jj Hellraiser taky neni špatnej.
  • Ja bych cekal ze trolove budou mit po svatcich plna briska on je porad hladovej.
  • Psychotic
    ...Což je dobře. Blbost musí být veřejně na odiv, jinak se z ní lidé nepoučí.
  • Víš co mi bylo v Doom strašně sympatické a co mi chybí v dnešních akcích? Že potvoráci se bili (mezidruhově) i mezi sebou.
  • Asharak
    Bohužel no, naklikávání je stejně k ničemu když to příspěvky stejně neskryje *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit