Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra jde prakticky do prodeje a oni teprve začnou skládat soundtrack? Něco mi tu nesedí...
    • Snad nejste tak hloupý. To že se prozradí, kdo skládal hudbu pro hru neznamená, že se na ní začalo dělat proboha. Zimmer většinu hudby složil před více než rokem a teprv asi před měsícem se potvrdilo, že je od něho. Jestli si nepamatuješ, tak asi před měsícem a půl CryTeku unikla beta verze Crysis 2 a spoustu lidí tu hru už má dohranou a i v betě už se objevil kompletní soundtrack.

      Pro velké fanoušky Crysis prvního dílu a Warhead: budu vás muset zklamat, dvojka nemá s původními dvěma díly nic společnýho - teda možná ten nanooblek, který je ale taky uplně překopaný a zjednodušený. Neřikám, že hra je tak moc špatná, ale vzhledem k tomu, že se z ní stala koridorovka jako Call of Duty a rozlehlých levelů se už nedočkáte, tak toho je mi docela líto. I multiplayer je ala Call of Duty, i když zábavný, tak je to furt ta bezhlavá střílečka a žádné taktické módy na 10ti kilometrech čtverečních jako v jedničce nečekejte. Škoda, že EA na CryTek tlačilo, nejen do konzolí, ale taky do ostupu od prvních dílů. Příběh je naprostý odpad, nedává smysl a sloučenost s výborně rozpracovaným příběhem jako v jedničce nečekejte. Co je ale výborné, to je hudba a grafika a částečně i multiplayer (to je ovšem subjektivní).
      • Kryshut nejdrive si prosimte PORADNE precti ten clanek, a pak pochopis na co tu vsichni narazime. vsude je tam, ze se BUDE podilet, coz je trochu out. Hloupej ses tu jideni ty..
        • Ne, to ty si hloupý, že tomu věříš, když na světě už sou jiná fakta. Nevím, jestli to opravili, ale v nadpisu je už od včerejšího rána: Na soundtracku Crysis 2 se podílel i Hans Zimmer
    • Prave jsem chtel napsat to same.. Clanek se asi vynoril z davne minulosti, nebo bude zakladni Crysis2 bez hudby? :-)
    • Presne tak.
      Vzdyt to v pondeli vychazi, ne??
      Soundtrack jako DLC, nebo se vloudila chybicka do clanku? : D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit