Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    Autor jen omylem nechal budoucí čas v nadpisu, jinak si dal pozor, aby vše v článku zapadalo do konceptu "je složeno, ale neslyšeli jsme", proto je zde i budoucí čas :) A bohužel také nevíme jak na tom bude ona posledně jmenovaná dvojka skladatelů, i když zřejmě skutečně "uncredited".
  • V zahranicnim clanku jsem cetl ze EA prave ohlasilo dokonceni soundtracku ke C2 ;-)
  • RakeW
    "(...), což je prohlášení z Příručky pro nicneříkající fráze." *5*
  • Třeba je to překlep, nechtěl autor napsat Crysis 3? *1*
  • :) všechny komentující to napadlo, ale autor článku to píše, jak kdyby to bylo normální - soundtrack by snad měl být ve hře a ne jako nějkaá dodatečná muzika na stažení ne? A pokud je ve hře, začal se dělat minimálně před rokem a ne že "se bude dělat".
    Takže v článku je buď brutální chyba - fail autora
    nebo je to past pro hráče a fail autora, že mu to nepřijde divné.
  • No, budoucí čas této zprávy je opravdu dost hloupý... O dokončení takhle zásadních titulů by snad autor jakéhokoliv článku na renomovaném herním serveru měl vědět... Recenze finální verze už jsou na světě, takže je opravdu trapné použití všeho, kromě minulého času. :-)
  • Prave jsem chtel napsat to same.. Clanek se asi vynoril z davne minulosti, nebo bude zakladni Crysis2 bez hudby? :-)
  • Presne tak.
    Vzdyt to v pondeli vychazi, ne??
    Soundtrack jako DLC, nebo se vloudila chybicka do clanku? : D
  • Hra jde prakticky do prodeje a oni teprve začnou skládat soundtrack? Něco mi tu nesedí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit