Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale vzdyt ma pravdu. Vsak se staci podivat, kolik treba zacalo v posledni dobe vychazet sposta her s grafikou z dosu nebo plosinovek? Spousta her je vicemene placena verze flashovky. Dalsi se snazi vyuzit obliby minecraftu a vychazi kostkova grafika. Staci se treba podivat na ruzne akce, kde je v seznamu napr 200 her a kolikrat pulka nebo vice se od sebe lisi leda tak barevnym pozadim ci jen efekty. Nebo jich je taky sposta ve stylu tower defense her. Pokud to neni nejaka trosku vetsi, aby se o ni nekde psalo tak stejne vetsina nekde zapadne.
  • smeták?
  • Vojta_Ilavsky
    Smeťák*
  • Steam mam rad, ale stava se z nej strasnej smetak.
  • Máš úplnou pravdu kámo, mám novou PS4 a jsem proto lepší člověk než ostatní
  • Osobně si myslím, že trollení a podobné provokativní komentáře už vyšly z módy a působí trochu lacině, až trapně. :)
  • steam je taková sociální platforma pro chudé.. my finančně zajištění stejně všichni nakupujeme na PSN a v Apple Storu
  • Tyhle hry ale ziskový nejsou, alespoň majorita z nich. Ty peníze a (hlavně) čas se autorům nikdy nevrátí.
  • Jenže problém není kvantita, ale kvalita. Když tam steam pouští i hry vyloženě rozbitý nebo z rpg makeru, tak se neni co divit, že jich je tolik. Aspoň že začali dávat refund.
  • Vždycky je lepší mít z čeho vybírat, PC navíc netrpí na absenci zpětný kompatibility, takže těch her co můžeš hrát jsou opravdu hory
  • Je dobre, ze jsem presel k PC. Minuly rok jsem totiz na PS4 v prumeru dohral jen neco pres 2 hry denne. Nyni na PC s 3000 tituly / rok muzu dohrat pres 8 her denne ! Uz startuju Steam a jdu hrat...
  • spis 199 exkluzivit, abys byl fer...
  • A 850 z nich jsou remastery her z PS3 *1*
  • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games
    862
    z toho jen 100 exclusive
  • podle wiki na ps4 vyšlo za celou dobu pouhých 867 her *1*
  • Veskoslav
    Jako kdyby všechny hry na konzole jely v pořádku, což? Nebo že by šašci, co mají nutkavou potřebu neustále rozdělovat na konzole vs pc neuměli používat Google a vyhledat si problémy her na PS4/Xbox One?:)
  • Veskoslav
    Žiješ v jeskyni nebo jsi si přečetl základní pravidla trolování a ještě v tom moc nelítáš? *7*
  • Veskoslav
    Jasně. Takže když sra*ka vyjde na pc, je to chyba filtrace. Když sra*ka vyjde na konzole, tak je to základní filtrací? Nebo co tvá vypatlaná hlavička tím chtěla sdělit?
  • Veskoslav
    Dobrá blbost...Další konzolový patolízal, co bude mlet o tom, že na konzole nevychází sra*ky.....Jsi zástupce Hnusavce z pekla? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit