Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Steam mám rád z jednoho jediného důvodu. Kupuji tam hry za "šílené" ceny, které bych si jinak nekoupil či je koupil mnohonásobně dráž. Sice mám rád krabice, co mám v poličce, ale když to je skoro zadarmo, tak tu distribuci zkousnu.
    • Deporučil bych ti udělat si Steam zálohy jednotlivých her, vytisknout covery a naskáladat si krabičky.. tak to mám já :3
      • Když má někdo 3 originálky, budiž. Ale když jich máš stovky, kam ty (zbytečné) krámy dávat?
        • CrocoRay
          Já jich mám stovky a pěkně vystavené ve skříni. No zkusil by mi na ty moje krámy někdo škaredě šáhnout a zlomil bych mu ruku *3*
          • Jazz
            Bych ti je zapálil i s tebou.
            • CrocoRay
              Kdy se stavíš frajere? *1*

              EDIT: Aha, ty máš jenom 16 let a na zapalovač si musíš ještě 2 roky počkat. Tak snad příště.
  • Gratuluji Valve, zaslouží si to :)
    • Ja to rikam furt VALVe umi, ostatni cumi :D
  • owny
    Taky by mohli naprogramovat lepšího klienta, který se nebude spouštět tak dlouho, nebude tak pomalý a který bude dělat, to co se mu řekne - miluju, když dám pokračovat v aktualizaci a nic, přepne se to na aktualizace pozastavena a pak se to napodesátý konečně rozjede...
    • To je to vážně tak špatný? Já víc jedu na steamu zhruba rok a zatím (téměř) bez problémů.

      Jednou byl přeplněný server a trvalo pár minut než začal download nové gamesy (což lze tolerovat, nikam nespěchám:) a jednou byl problem při přepínání na paypal (to mi celkem vadilo, ale opět stačilo chvíli počkat). Toť vše *4*
  • Tak to by uz konecne mohli posili kapacitu serveru sakra. Staci par slev nebo novej blockbuster a neda se stahnou ani update rychlosti vyssi jak 200kbps...
    • Stahnout si znova L4D2 prez vanoce bylo vylozene peklo...clovek si pripadal ze ma stare ADSL a ne 100Mbps kabelovku.
      Jinak Steam mam rad...na slevy. Jinak jsou jeho ceny znatelne vyssi nez krabicovky u nas,coz pokladam za silenost.
      • vlastik.plaminek
        Mě u Portalu 2 vyplula na povrch hoooodně hnusná vzpomínka na dial-up
        • Doufám že ne při hraní. :-)
          • vlastik.plaminek
            To ne, při stahování. Člověk má radost z kaufu za nějakých 150 a pak se dojebe na downloadu *1*
            • Si dáš mezitím párkrát nějakou mantru a zamlátíš na bubínek a pohoda ne?
    • FeebeECZ
      ono to teďka přes svátky nejelo permanentně od odpoledních hodin. Sice sem tam nakoupil hry (30), ale mohl sem je vyzkoušet většinou až další den :D ale i tak.. teďka je po přetížení a stahování funguje teďka už normálně
  • Vitekb
    Souběžně hraje? Vždyť to bylo jen krátkodobé a jednalo se o to, kolik lidí je online (tj. přihlášeno ke Steamu), ne kolik hraje.
    • jindra.veliky
      proste bulvargames.tiscali *7*
      • hochu, tebe bych chtel potkat. Vsechny tvoje nazory jsou fakt nicnerikajici...
        Byt adminem, dam ti dozivotni ban na celou tvou existenci...
        • CrocoRay
          Neprožíváš to moc? Někdy nad jeho příspěvky zakroutím hlavou, ale vůbec mi tu jinak Jindra nevadí a aspoň si nehraje na nějakého intelektuála jako někteří a neuráží ostatní uživatele kvůli blbostem. Ani bych se nedivil, kdyby jich pár neuneslo mé zastání se Jindry a rovnou mi nasolili pěkná mínuska....
          • Zajimave je, ze s tim zrzavym intelektualem mate stejneho providera :)
            • CrocoRay
              Nevím, kde jsi přišel na takovou hloupost a nevím proč se snažíš roznášet fámy (tuším, že chceš prudit) a už vůbec nevím, která naivka ti ještě dala plus, že by ty sám? *1*

              Každopádně s Jindrou nemám nic společného, jenom mi tu nevadí. Vzhledem k jeho věku bych ani nečekal nějaké perfektní příspěvky a myslím, že by ve svém věku mohl trávit čas trochu jinak a lépe, ale když ho to baví a nikoho tu neuráží, tak nemám důvod ho tak prožívat.

              EDIT: Tak plusko zmizlo, ale zbytek zůstal při starém.
  • Steam ma nekolik vyhod a to:
    1. neustale slevy na ruzne tituly
    2. odpada problem s uskladnovanim krabic
    3. velmi privetive uzivatelske rozhrani, skvele vyreseny invite pratel v multaku
    4. "kolecko" vydrzi par let, ale data pretrvaji veky (dokud bude steam v provozu :-)
    • rancor1223
      2. Problém s uskladňováním krabiček? OMG chlape já si to kůli těm krabičkám kupuju *1*. Abych měl nějakou fyzicky existující věc za ty peníze.
      1. Ano, akce jsou skutečně lákavé, ale kupuje jen a pouze to co se zatím nedá koupit v krabičce (Terraria), za vše ostatní si raději připlatím jen abych ji měl.
      4. Pár let? Asi záleží na tom jak se k nim chováš. btw, slyšel jsi o tom žye velké množství her koupených na fyzickém médiu se beztak dá na Steamu/Originu aktivovat?
      • mám na steamu 362 her. Nedokážu si představit kam bych dal 362 krabic:o) už mi stačí to že mám přes 1000 origo DVD a BD, to abych kvůli tomu pronajal větší byt:o)
      • Nakup si par set her, parkrat se prestehuj a ono Te to krabickovani nejspis prejde *5*
      • Tam jde o to, jestli chceš mít herní knihovničku v poličce nebo virtuální v kompu. Můžeš se kochat obojiím *3* V pokoji ji ukážeš známým, ve steamu se na ní znamí kouknou přes steam. *4* Osobně už preferuju tu v kompu.
    • jen tak si rypnu, ale mam pocit, ze DVD (i CD) vydrzi dele nez provoz steamu :)
      • Jako jo, steam může padnout, ale gamesy si přece můžeš stáhnout a pak hrát offline, pokud se nemýlím... *4*
        • Tak si to zkus a uvidis, radu her si nezahrajes uz dnes. A az budou nova windows a nebude na nich fungovat steam klient a nikdo neudela novy, tak prijdes o hry za desitky mozna i stovky tisic kc (ja rocne za hry utratim zhruba 10 az 15 tisic kc), ktere jsi za ty roky do her na steamu investoval. A ktere by sis jinak mohl zahrat, kdyby nebyly na steamu zbytecne zavisle.
      • Proč máš ten pocit?
        • On to asi myslel tak, ze fyzicky kolecko nezmizi a nez se rozlozi, tak bude davno po steamu, jenze mu nedoslo, ze citelnost je radove o dost let nizsi:-)
          • Tak ja si pres vanoce nainstaloval daggerfall, ktery mam na cd uz pres 15 let a pord funguje. Hudebni cd starsi 20 let mi funguji take. Neodeslo mi jeste ani jedno lisovane opticke medium, na rozdil od disket, disku a pametovych karet, kde uz jsem nejedny ztraty zaznamenal. Kdo zaruci, ze steam za 20 let jeste bude existovat? Kdo zaruci, ze bude podporovat tak stare hry v te dobe dost dobre mozna nekompatibilni hardwarove i softwarove?
            • Kdyz ted mohu hrat x-com, syndicate, system shock nebo daggerfal, nevidim duvod, proc bych v budoucnu nemohl hrat skyrim.
            • za 20 let budeš mít jiné starosti než pařit největší oldschool Skyrim :)
  • Zrovna teď mě to hodilo offline a nejde s tim nic dělat. *13*
    • keigi
      steam forum official:
      We're working on some issues with inter-server communication. We should have a fix within an hour or so. I apologize for the inconvenience.
    • Celá Evropa je očividně offline, servery nejedou. Zánik civilizace se blíží.
      • Mě dnes nijak připojení nehapruje.
      • PLánovaný výpadek po několika týdnech...
        • Ten plánovaný skončil někdy kolem jedné ráno (GMT+1 + DST). Tohle už byl neplánovaný výpadek :)
  • Ryba9
    Zase slavná steamovská hláška NO CONNECTION
  • momentalne tam nehraje asi nikdo :) servers offline
    • Veskoslav
      Ani jeden? Nebo jsi zase na "prázdném" servru:)
    • Si prepni server.
      • takovou fintu neznam, jak se to dela?
        • Settings > downloads + cloud > tam si vyber.
          • Uz jsem to nasel, dik i tak :)
  • JohnyTheZik
    Fajn, skoda, ze to posledni dobou kazdou chvili nejde a tim padem musim na dotu 1 :D -.- ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit