Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna teď mě to hodilo offline a nejde s tim nic dělat. *13*
    • keigi
      steam forum official:
      We're working on some issues with inter-server communication. We should have a fix within an hour or so. I apologize for the inconvenience.
    • Celá Evropa je očividně offline, servery nejedou. Zánik civilizace se blíží.
      • Mě dnes nijak připojení nehapruje.
      • PLánovaný výpadek po několika týdnech...
        • Ten plánovaný skončil někdy kolem jedné ráno (GMT+1 + DST). Tohle už byl neplánovaný výpadek :)
  • Nutně nehrají, jsou online.
    • ee hraji! online je na steamu i 10 mega
      • Což sis vycucal z prstu.
        • Staci se nekdy podivat na steam a tam vidis kolik lidi je online Trotle!!
          • smejki
            ano, přesně tak. A osciluje to zhruba kolem 3,7 milionu
      • "Steam users logged in"...
  • JohnyTheZik
    Fajn, skoda, ze to posledni dobou kazdou chvili nejde a tim padem musim na dotu 1 :D -.- ..
  • Tak to by uz konecne mohli posili kapacitu serveru sakra. Staci par slev nebo novej blockbuster a neda se stahnou ani update rychlosti vyssi jak 200kbps...
    • Stahnout si znova L4D2 prez vanoce bylo vylozene peklo...clovek si pripadal ze ma stare ADSL a ne 100Mbps kabelovku.
      Jinak Steam mam rad...na slevy. Jinak jsou jeho ceny znatelne vyssi nez krabicovky u nas,coz pokladam za silenost.
      • vlastik.plaminek
        Mě u Portalu 2 vyplula na povrch hoooodně hnusná vzpomínka na dial-up
        • Doufám že ne při hraní. :-)
          • vlastik.plaminek
            To ne, při stahování. Člověk má radost z kaufu za nějakých 150 a pak se dojebe na downloadu *1*
            • Si dáš mezitím párkrát nějakou mantru a zamlátíš na bubínek a pohoda ne?
    • FeebeECZ
      ono to teďka přes svátky nejelo permanentně od odpoledních hodin. Sice sem tam nakoupil hry (30), ale mohl sem je vyzkoušet většinou až další den :D ale i tak.. teďka je po přetížení a stahování funguje teďka už normálně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit