Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Vzhledem k absenci jiných her z univerza Half-Life..."

    A co Black Mesa?
    • Jn, říkali, že k tomu dodělalají i ten Xen *9*
  • NumberFiveAlive
    koupeno :D
  • Cervene gebule zas nemozu prezit, ze niekto chce za svoju pracu peniaze.
  • A já jsem myslel, že budem hrát za combiny.
  • Všechna čest Half lifu 2 a epizodám, které jsem dohrál, ale v roce 2016 už prostě na další asi nemam sílu a ještě za ni platit.
    • alea206
      Víš co tohle je podle mě skutečně záležitost pro fanoušky. Kdyby mi někdo dneska s velkou pompou ohlásil modifikaci na původní FarCry nebo BioShock, asi by mě to nechávalo úplně chladným. Ano byly to fantastické hry, ale nevracel bych se k nim. Ale jako fanoušek původní hry... :-)
      • Bioshock měl být nástupce System shocku, není to zlá hra, ale nechytla mě. Far cry byla tech demo. Ten zub času na HL2 moc znát, nejsem zastánce převahy stylu nad obsahem, ale technická stránka her je dnes prostě jinde abych si ho mohl opět užívat.
        • Tech demo? Hrál si to vůbec? Už se na tu wisky vyser.
      • Presne tak! Kazdy ma nejaku oblubenu znacku, ktoru sleduje aj po rokoch a ked sa u nej objavi nieco nove, tak to proste musi hrat. Ako trebars nedavno vydana nova kampan do AoE 2. Ja to proste musim hrat.

        Tiez sa mi pacil prvy Bioshock (treti moc teda nie) a aj prvy FC, ale keby k tomu vydavaju nejake rozsirenia teraz, tak mi je to ukradnute.
  • alea206
    Jsem nadšený. Na pokračování Opposing Force čekám od vydání Half-life 2. 10 Euro mi přijde jako naprosto bezproblémová cena. Za cenu jedné návštěvy kina mi ta hra rozhodně stojí. Chápu, že mod může mít spoustu problémů, ale tenhle nápad bych klidně za stejnou částku podpořil na KickStarteru. Už ta myšlenka a snaha stojí za ohodnocení. Série Half-life je pro mě srdcová záležitost a myslím, že všem fanouškům mod za 10€ stojí. Pokud bude dobrý příběh a dialogy, tak myslím, že rád modu odpustím i různá technická/herní selhání.
    • Přesně tak, Opposing Force byla opravdu povedená záležitost a konec otevřený tak aby někdy mohlo vzniknout pokračování. Jsem hrozně rád že se toho někdo po letech ujal protože jak říkáš ve chvíli kdy jsem opposing dohrál jsem si nepřál nic jiného než pokračovat. 10 éček je sranda za tu práci a podle screenů to bude vypadat hodně dobře. A zrovna tak i black mesu 2015 pre_order už jsem koupil a to i přesto že vyšla v roce 2012 jako free a stále je možné jí free hrát , ale rád podpořím autory když to má smysl. *3*
  • Nějak jsem nepochopil, co to má společnýho s Opposing Force *7*
    • alea206
      Adriana Sheparda ;-) a navazující příběh
      Stejně by ses mohl zeptat co má společného HL1 a HL2
      • Gordona Freemana, G-Mana a emzáky přece *4*
  • Kdyby to bylo zdarma... Mozna bych to zkusil. Ale ted prave, priznam se, se mi za zadnou Half-Life-ovinu prachy davat nechce...
    • Rejsek
      Preklad: "Citim se blbe, ze si to chci stahnout, tak jsem to napsal na games, abych zmirnil pocit viny" :-)
      • Tak to o me moc nevis, protoze posledni hru sem stahnul asi pet let dozadu, a od te doby se ridim heslem, ze pokud za to nejsem ochotny vysolit prachy, asi to preci jen az tak moc nechcu...

        A ver tomu nebo ne, od te doby opravdu hraju mene titulu, ale kazdemu se venuju o to vice, protoze mi vsechny staly za to, abych za ne zaplatil.

        A jako maly bonus si usetrim nervy pri hledani funkcnich cracku, a torrentu bez nejakeho schovaneho malwaru.
        • Rejsek
          Promin, spletl jsem se v tobe.
  • Jack1947
    Doba kdy hry se prodávali za cenu, je pryč ted je pomalu nahradí mody které se budou prodávat za menší peníz a kdo jiný než hodný strejda Gábík nam to umožní na svém štýmu! Praise the lord, all hail gaben *14* *5* *12*
  • Nevim, nevim... byt to modifikace zdarma, tak to beru vsema deseti. 10€ sice neni moc, ale radsi si pockam, jake na to budou nazory.

    Parada by byla predelat Blue Shift nebo Opposing Force do Source enginu jako byla Black Mesa.
    • http://www.moddb.com/mods/operation-black-mesa
    • presne tak! co si to ta svina programatorska dovoluje pytat 10 eur za 18 mesiacov prace. hnusny kapitalizmus. chceme naspat komunizmus, aby programatori vyvyjali hry a davali ich zdarma pre socky ako "ja"
    • teraz je to za 8,99€ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit