Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okopírovaný Limbo? I kdyby, tak co? Já su naopak rád, že vyšla hra podobná Limbu, a doufám, že bude stejně skvělá! Navíc je česká, co víc si přát! A strčte si ty připomínky, jestli někdo něco kopíruje, vy víte kam. To pak mohu říct, že je všechno kopírka všeho. Když to bude fungovat, tak proč to nezkopírovat. -.-
    • Poslední věta měla znít spíše: Když to nese, tak proč to nezkopírovat.
    • Kubees - co kdybys zavřel hubu a blbě nežvanil?
    • Jak co víc si přát? Mně je úplně u рrdele jestli je hra česká nebo mongolská.
    • jako sorry, ale v tom videu jsou momenty, že kdybys tam neměl chlapečka s rohama, tak jsou ty dvě hry k nerozeznání, tohle už podle mě překračuje plůtek podobnosti a řití se do propasti plagiátorství
      • já být autory Limba, tak už volám právníky
  • maros.goc
    skôr krásne skopírovaný Limbo :D
  • Slušně okopírovaný Limbo, za tohle by měl tvůrce Limba ty naše český kašpary zažalovat...
  • Mohl si pro tu hru alespon zaregistrovat vlastni domenu, takhle to vypada pomerne hloupe. Ale jinak preju uspech, i financni. :)
    • proč by to mělo vypadat hloupě? hloupý mi přijde spíš tvůj komentář :)
      • Protoze cela ta stranka je o hre, ale domena ji neodpovida a se hrou (krome autora) nijak nesouvisi. Pusobi to pak jako ze autor svemu produktu neveri, ci je mu zatezko registrovat vlastni domenu (nebo alespon zridit subdomenu toby.*.*) nebo jako nepokryte self-promotion, kde vlastni hra je jen vedlejsi produkt.
        • Hra vlastní doménu má: tobythesecretmine.com ;)
          • Pak je to problem aliasu/presmerovani, nebot ve stavovem radku zustava domena lukasnavratil.com, coz je matouci a nikdo nevi, ze takova domena existuje, pokud se vyslovne neuvede (viz tento clanek ci odkaz na homepage hry ze Steamu). ;)
            • Domena X, kde je obsah Y je neco trochu jineho, nez domena X s obsahem odpovidajicim X a navic pridanym i obsahem Y.

              Jinak teda uz jsem videl hodne, ale prekroutit vyznam jedne kratke vety vubec se nedotykajici kvalit hry na kritiku hry jeste ne... ;)
            • Teda už jem viděl hodně, ale kritiku hry kvůli doméně, na které má prezentaci ještě ne...
            • Vždyť je to jedno, docela pokládám za zbytečnou i existenci té domény s názvem hry - ale to je věc autora. Hlavně že je hra dohledatelná Googlem a název stránky je Lukas Navratil Games, čili nic, co by bylo matoucí. Naopak téměř nikdo nebude zkoušet adresu na blind a bude hledat přes Google, Steam, Facebook... tam všude je. Že by musela mít každá menší hra vlastní doménu a prezentaci oddělenou od prezentace vývojáře/studia, to fakt ne. Amanita třeba taky nemá domény pro úplně všechny svoje hry, k některým má prezentace jen na stránkách společnosti - a nenazval bys to self promotion.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit