Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pár jsem viděl třeba české ale jméno se nevybavím kromně ren-n ... ve SMITE jestli se těm twitchum od Hirezkelly dá říkat letsplay...
  • Jack1947
    To neplatí o laciném a prvoplánovém zviditelnění se. Jasně ok nesleduji je ale čtu si o nich nebo vidím nadpis. Prostě to neuznávám. Nebýt tehle služeb co si budeme povídat ani by se nevynořily.

    Je to defakto jako Fejsbuk a jiné sockové sítě. Imaginární kamarádi lidé co mají o sebe starost - to se dá říct o všem no. Proslavující se pytlíci... a vlastně i děti.
  • Jack1947
    Proč tak ho dělej ty... třeba budeš úspěšný a já ti to přeju. Já jen nevěřím takhle nabitím penězům když ostatní lidé a hlavně v čr makají. Je pravda že někdo nedělá celý život a někdo nemá proč dělat atp...

    Možná jsem staromodní ale vždycky jsem byl veden k tomu že peníze se získají jen prací, tohle práce není na ty týpky co vzhlížíme hrají profesionálně hry prosím. Nebo nás svět celkově už nestojí za nic a je jen plný povrchních laciných trotlíků co vydělávají na uchách co jim ještě kape mlíko po hubě.
  • TheGGG
    vydělá ten kdo dokáže zaujmout,
    #volná ruka trhu b!tch
  • TheGGG
    Zdravím soudruhu, jak plníme plán?
  • TheGGG
    No jistě, klasické heslo socíků o "penězích co kazí charakter". Hádám, že na tebe by nikdo nebyl zvědavej, pokud bys dělal letsplay
  • TheGGG
    doufám že ti nějaká Chihuahua ukousne pé*o *3*
  • flash789
    Nevim kde jsi prisel na to ze prednost muzu je velky kkt. Spis třeba svaly, a ty myslim vystrkuji a vystavuji jak to jen jde..
  • Nikdy jsem neviděl dobrou letplayerku. Zná někdo nějakou? Polonahý štětky taky nemusím.
  • Jsi asi už starý. Ujíždí ti vlak. Něco takovýho takový lidé prostě říkají. S tím se asi nedá nic dělat.

    Ve videích je budoucnost. Články už dnes moc nezaujmou. I proto se redakce občas snaží něco natočit, aby jí úplně neujel vlak. Jiné weby už v podstatě jen natáčejí podcasty a videa z her, protože jim došlo, že lidi raději sledují a poslouchají, než čtou.

    Samozřejmě spousta videí je z pohledu mých preferencí odpad. Ale to platí i o hrách na steamu, o knihách v knihkupcectví a jídle v potravinách. *4*
  • Praxe ukazuje, že nemáš vůbec pravdu. Lidi se prezentují prostřednictvím twitche, youtube, blogů, fór atd., protože v podstatě každý chce dát o sobě vědět a říci svůj názor. I ty to děláš.

    Samozřejmě vždycky bude někdo, kdo se prezentuje dobře a někdo, kdo se prezentuje špatně. A taky každý má jiný vkus.
  • nejde ani tak o hru jako takovou jako spis teho daného člověka, který bere formu bavice a hru pouziva jako nastroj, proto většina nejslavnějších streameru, neztraci publikum když meni hry zcela pravidelne, protože je lidi nesledujou kvůli tomu co hraji, ale kvůli nim. novodobe medium. me je spis lito tem zavistivcum, kteří kopou co je to za blbost. řekl bych ale, ze 90 procent streameru si z toho však nevydela na staly prijem.
  • pokud vim tak twitch vydal stanovy co je ještě pripustne a co ne po tom co to nekteri zacali prehanet, a když jsem to tak zbezne ted prolit, tak jsem nenarazil na nejaky extrem. samozreme pokud na takove narazis muzes je reportovat, pokud ti to zere dusi.
  • Jack1947
    Nevím jestli to znamená že svět je krutej, já se rád podělím nezištně o své podněty s ostatními diskutujícími. Kdyby mi někdio za názory (wtf) platil bylo by to hezké ale nebyl bych o moc lepší než tyhleti twičeři, stréámeři atp... im ok with that.
  • Ty si hroznej mamlas.... tenhle příspěvek nemá a hlavu ani patu. Jak dlouho jsi to plodil?? Kdyby jsi si sečetl svůj čas investovaný do těch hovadin, co tu pořád píšeš, tak zjistíš, že jsi pořádný kus nolifera, který ale ještě ke všemu nehraje hry, ale jenom blbě mele. *11*
  • jo twitch tam nejradši koukám na ty kozatý buchty, sice vůbec neuměj hrát, ale o to zas tak nejde *1*
  • A ty mezitím ty svoje bláboly píšeš zadarmo, že? Svět je tak krutej :(
  • twitch to je raj pro pedofily jak tam vidi decka a muzou s nima komunikovat schovani za fotkou jejich vrstevniku
  • kdo tam vydelava? rozhodne ny ty miliony hracu co maj sledovanost do par stovek ani par tisic nestaci na nejakej vydelek v radu peti korun za mesic
  • Ty už se běž podřezat pls všichni to tu ocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit