Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem demo zkusil a kupovat to nebudu.Ovsem co me dostalo,ze me to jelo na ultra detaily stabilne 60fps.Nerikam,ze mam nejake slabe pc,ale gk. stredni tridy gtx 960.Tak bud to Bethesda vojebala a snizila u dema detaily,pochopitelne ze zistnych duvodu a nebo to byly vsechno kecy o hw. narocnosti.Nicmene grafika excelentni. *3*
    • Jo id soft umí tet dělat pěkně a vcelku nenáročně menší areny , stejně jako u wolfšenštajnu , byly to nejspíš fakt kecy o náročnosti a taky 960 je na tom ještě dost dobře , horší starší série .
  • Super že je (dočasné) demo , definitivně mě to potvrdilo že to nechci . Ale grafika pěkná . Zlatej Wolf.. od stejnýho ID Softu .
  • Jen trošku škoda že na vyzkoušení dali první level. Tam se hra teprve rozjíždí a není to úplně reprezentativní ukázka hry. Pořádný rozjezd to máš až v Argent Tower. Imho měli dát k vyzkoušení nějaký level za ní. To by mohlo přilákat víc hráčů.
  • Ta doba je omezena jen na stazeni, nebo i na samotny hrani? dik
  • Ahoj, je to demo i na PS4? Diky
    • Ano je.
  • Podobné na Steamu občas jsou - zahrajte si přes víkend zadarmo hru XYZ. Akorát že podobné akce nejsou omezené jen na výsek hry, takže jsou ve výsledku lepší, než tahle akce s Doomem. Nevím, proč se kolem toho tak vyvádí, asi marketing nebo co...
    • Nojo ale kdyby to bylo free celej víkend tak to většina lidí dohraje celý a nebudou mít potřebu si to koupit (kvůli MP určitě ne) :-D
      • Na Steamu je nová funce že do nějaké doby můžeš si nechat vrátit peníze takže skoro každý si může něco koupit rychle dohrát a vrátit .
  • solidní parba i když na muj vkus priliš rychla a fps taky nejsou zrovna muj šalek kavy. Chci se zeptat: jsou tam podobne kvalitní souboje s bossy jako ve trojce?
    • Protoze trojka byla hrozna tak jsem se k zadnymu bossovi neprokopal ale ve ctyrce jsou souboje s bossy opravdu ale opravdu super!
      • každy na trojku nadava, mne se líbila. líbily se mi stísnene prostory, pomala hratelnost a tma. Souboje s bossy byly super, škoda že ses k tomu nedostal
    • ja si trojku uz tolik nepamatuju, ale ted sem zas vypnul dooma 4 po pulce proparenyho dne a noci a ty bosove me tam fakt bavi, myslel sem ze jich je tam mnohem min resp jen jeden ale ne... sejmul sem cyberdemona, to bylo husty, nejdriv ho zkosis na tom marsu, rikam si, moc easy to podělali, vyrval sem z něj nějakej device a to mě teleportovalo do pekel, tak ten cyberdemon povstal 10x silnějsi bo je na svym hrišti a jedeš battle jak sviňa...ty krabe..

      pak jinej boss, ten byl uz tezsi, ale na 10 pokus sem ho dal, rikam si mazec, je v prd**i jenze pak se ten kkt oběvil dvakrat zároven a jedeš opět hell, prostě to překvapí dycky. A hra je dlouha, ty chuáky co to prolítnou za pár hodin na easy bych nebral vazne. Jedu max obtiznost, snazim se to prochazet pořádně a mam tam tak 30hodin a nakonci nejsem. Dotoho už od pulky vim, ze hned jak to dohraju pojedu znova na jeste vyssi obtiznost a dovyzbírám secrety a bonusový věci co sem nedal na privní pruchod.

      Už sem to přehodnotil, nejdriv to pro me bylo 9/10 ale ted uz vim ze 10/10 bo sem lepsi FPS nehral ani nepamatuju, fakt nej prostě *16* *16* *16* *16*
  • Veskoslav
    JInam.....
  • mne na dooma mp nesedí...mali sa zamerať čisto na singel a zdokonalit príbehovú linku viac...niečo ako trojka tá sa mi páčila.:)
    • na singl se soustedili a proto MP vyvoj predali uplne jiny firme + trojka se nato fakt nechytá
  • demo stazeny, hraju par vterin krasne plynule a zacne se to sekat a nehne se to.. dela to nekomu?
    • Updatuj si drivery, mě to pomohlo, ze slideshow mi to běží na 30 fps na high a to nemám bůh ví co grafiku (Ti750)
    • Na PS4 mi to nedělá. A slyšel jsem že na PC to jede v ještě vyšších detailech a plynulej. Takže asi pěkně kecáš.
    • Presne, jede to v celku stabilne kolem 45 fps a najednou mam 10 snimku, pomuze az restart.
      • vypni V-synch a jede to...
        • buhvi nacem to hraje....
      • alespon víš že to nemáš kupovat, protože to jede nestabilne. od toho dema jsou
        • jenze dema uz nexistujou, tohle je po 100 letech demo hry... dnes je to bud prealfa acc, nebo íííírly acc a jinak nic, proto je tu warez misto dema... sice tohle neni stazitelne, ale demo vypovida o vsem.. FUJ, stejnej neoptimalizovanej šit jako RAGE
        • ja to taky nebudu kupovat, uz vubec ne za plnou cenu, jejich engine me totalne se*e, SHIFT + DELETE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit