Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem, čo ste to tam pod článkom o Fallout 4 mleli o tom, že na DOOM sa VR očakávať nedá, keď ju oznámili prakticky zároveň s VR pre Fallout 4 *7*

    A inak za to palec hore, podpora AAA titulov je presne to, čo teraz VR potrebuje ako soľ
    *5*
  • Zkoušeli jste to někdo z toho Steamu stáhnout? Žádná možnost DEMA tam není, jen full game za full price *16*
    • Zir074
      Trochu se porozhlédni a najdeš to...
    • Veskoslav
      Ale je. Zadej si do vyhledávání Doom demo:) Ale je to tak přetížené, že to padá:)
    • Už to vidim *12*
  • museli by mě platit, abych to hrál.
  • Tuto hru aj demo obídem, vobec mi nesadla
  • TheGGG
    hru už jsem zkouknul na YT a nemyslím, že je třeba ji hrát... jedna z těch her, kde stačí koukat na youtubera...
    • Huš hajzle!
    • Veskoslav
      Řekl hráč Codka.
      • a ozval se hráč tupého střílení v Doomu. Nemyslíš si jako, že máš právo tupoune se povyšovat jako hráč téhle tupé srajdy na hráče jiné tupé srajdy, že ne?
        • lojzíku, klídeček a do postýlky
    • Jj přesně to samé si myslím o Uncharted, Killzone, CoD... kdyby sis to místo kafrání radši zahrál, tak bys zjistil, že se to hraje i na gamepadu daleko líp než ty tvoje oblíbené hry, ale já vím nemůžeš tam sjíždět zadkem po vybuchujícím mrakodrapu a zběsile při tom mačkat tlačítko X na dualshocku=je to špatná hra *7*
  • Spades
    Jako dát MP DOOMa na starosti lidem co dělali Halo byla nehorázná blbost.
    O to víc nechápu, proč dělají Quake class based... To nebude mít UT4 žádnou konkurenci?
  • Vzhladom na to ze cely MP v novom Doomvy je cista tragedia, minimalne oproti SP, je celkom odvaha vydavat platene DLC. Co by mali ako prve spravit tak komplet prekopat a opravit MP. S takymto pristupom moze iDsoft a bethesda do pol roka vypnut servery lebo tam bude pobehovat akurat par pometencov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit