Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už One mám, takže tady by mě museli opravdu přesvědčit, že ten upgrade smysl má. Jakože jsem si jist, že ten poměr cena/výkon tam bude super.
  • Samozřejmě, že konzole v nejbližších letech nebudou schopny dát nativní 4K, nicméně když se vývojáři zasnaží, tak i s "obyčejným" fullHD na TV4K HDR to prostě vypadá pěkně, kord z dálky když už sedíte u TV, takže není to nakonec jedno co s čím pracuje ? Tohle zavání už skoro psychózou všechno 4k4k4k4k4k4...
    • Miluju argumenty typu "z dálky u TV to nepoznáš". Ono ale dost záleží na tom, jak je ta TV velká... *7* Pak bych se mohl zeptat, proč se vůbec dělají 4K televize, nebo proč se vůbec začaly dělat Full HD televize, když by přece stačilo "z dálky" sedět u 720p... *15*
    • http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-every-native-4k-ps4-pro-game-tested
  • Broecz
    ---- omylem vloženo, nevím jak smazat :-)
  • A je tu presne to ceho jsem se bal, sony a ms se rozdelili a nemaji synchronizovane vydani hw, ted vysel silnejsi ps4, na vanoce scorpio ktere bude zase 2 vykonejsi, na to bude urcite sony reagovat zase silnejsi masinou a pak zas ms, a uz tu nemame dve konzole na par let ale kazdej rok novou silnejsi
    • konzole to davno zabalili, ted uz tu mas jen dalsi pc, v pripade sony s exotictejsim operacnim systemem

      ve chvili, kdy takhle ziskali do budoucna zpetnou kompatibilitu, uz neni zadnej duvod drzet se zpatky
    • já jsem pro, alespoň se částečně překlene hardwarová propast mezi PC a konzolemi, ovšem jestli to má bejt 30fps sekaná, tak stopro nebrat
    • Ja bych to nevidel nejak cerne. V obou pripadech stejne budou hry primarne delane na slabsi XBOX a slabsi PS4 a pro ty vykonejsi se prida maximalne vetsi rozliseni.
      • Jack1947
        60fps
  • radsi bych full HD a 60 fps, ale chapu ze musi podporit prodeje novych televizi. urcite maj s vyrobcema nejakou dohodu.
    • Jack1947
      Vždyt těch 4k a 30fps je úplně jalovejch !
  • Jo 4K... to řikali v Sonybylu taky...
    • delO
      drž hubu!
      • I přes anonymitu našich diskusí je také zakázáno vydávat se za někoho jiného. To se píše v pravidlech diskusí. Jednoznačné porušení diskusního řádu nechápu, proč tento účet ještě nebyl smazán a zablokován,snad cenzor brzy zasáhne
  • Na 30 fps? k čemu to sakra je?
  • schumicrast
    "Read"? To je nějaký simulátor čtení?
  • Paulcz
    Nativní 4k to stejně nedá.
    • TheGGG
      to ani většina počítačů co mají lidi doma...
      • Oktavka neni pomalejsi nez Porsche, protoze Porsche doma skoro nikdo nema.
      • pro tip: graphics options
        • delO
          drž hubu!!
    • Nechapu proc by to nemelo zvladnout 4K. Pri nejakych konzoloidnich priskrcenych detailech to imho u znacneho mnozstvi her nebude problem, minimalne po nejaky cas nez doba pokroci. 6TFLOPs uz je relativne pouzitelny vykon.
    • Jack1947
      Huge upscale to jistí *5* takže pohoda *3*
    • Draken69CZ
      Proč by ne, stáhnou se detaily a je to tam jak z praku, za chvilku ti LV vysvětlí že rozlišení je víc než detaily *3*
      • A bude mit pravdu...
        • Jack1947
          To jo vždyt je třeba, mít vysoké rozlišení na úkor detailů.
    • Přemýšlej trochu prosím, než vybleješ takové lejno.
    • Oni tvrdi, ze ano a hry skutecne pojedou v nativnim 4K.Me se to taky nejak nezda, navic to pry chteji prodavat za 12000, za tuhle cenu nechapu, jak chteji tech 4K vykouzlit.
      • XorxoxTalarius
        Budou dotovat kazdy prodany kus. Nadotovat kazdy kus dalsimi dvanacti tisici korunami je nakonec vyjde levneji nez masivni kampan.
        Prece jenom M$ stejne jako Sony, ma mesicni poplatek od hracu, penize z kazdeho prodaneho kusu hry a stejne tak z kazde hry schvalovaci poplatek. Takze pokud se jim podari prodat milion kusu, tak ty penize maji do roku zpet (plus dotovany obnos penez se bude casem zmensovat).
        • Broecz
          Tak masivní dotování HW si ani MS dovolit nemůže.
          • tam bude naky to novy amd apu zalozeny na ryzen, to nebude stat vic, kor pri odberu tolika poctu kusu *13*

            pak uz tam potrebujou dat "jenom" ram, zdroj, disk a do neceho to zavrit
  • Držím scorpiu palce, ale aby to nebylo jen PC od Microsoftu . Doufám, že se vytasí ještě s nějakým překvapením .
    • Tak XBOX uz je davno v podstate jen PC od microsoftu s trosku komfortnejsim pouzitim v obyvaku a slabsim vykonem. Zadne exkluzivni hry uz tam davno nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit