Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude i offline co-op?
    • To by mě taky zajímalo...jestli na boxu bude split screen
  • Cajk
    Prosím vás, ta cena je trochu úlet, jak je tu napsaná. Mimochodem bude se jednat spíše o budget, nedejte na hype, jenž se strhnul po (byť naprosto vynikajícím) traileru. Vydavatel Deep Silver a výv. studio Techland, ani jedna z firem nemá peníze ani na licenci AAA enginu (Techland vytváří/upravuje svůj jako vždy) ani na produkci skutečně tříáčkovýho titulu. Takže pokud nakoupíte za 500,- bude to pro tuto hru a její autory stále velmi pěkný příspěvek
    • Co je špatné na tom, že si vývojáři vytváří svůj engine, který vypadá velmi krásně. Call of Juarez 1 vypadala na svou dobu úžasně, stejně tak i Call of Juarez BiB. To, že teď trochu upraví engine a jede se dál chyba není. Unreal je taky upravován pořád ve stejné verzi a nová ještě není venku. Cartel se sice nepovedl ale předchozí hry byly povedené maximálně,
    • Techland? Ti dělají pěkné hry, obzvlášť když nemají peníze! Taková Call of Juarez 1 vypadá líp jak Call of Duty MW2 A TAKY SE LÍP HRAJE!
  • Coze? Za 999,- Kc PC verze? To trosku prestrelili ne? Tak drahou hru zvlast tohoto typu sem dlouho nevidel.
    • Ja pamatuju , ze v roce 1994-1997 staly skoro vsechny hry 1500-2000 (napr Doom, Wolf, NFS, Duke 3d, Alien Trilogy, ....) a vejplaty byli polovicni co dnes. O rychlosti internetu a cenach PC hardware ani psat nebudu :))
      • presne ale za tu cenu aspon ty hry staly dneska ti nedam ale 300kc za hru (nemluvim o valve od nich mam i stary half life-snad nejlepsi hra co jsem kdy hral a at si kazdy rika co chce grafiku tó melo paradni)
    • sem rád že trolové nejsou ohrožený druh ehm vlastně ne teď se přemnožili je třeba odstřel
    • Takového chudáka zvlášť tohoto typu sem dlouho neviděl. *9*
    • To je uplne normalni cena Ackovejch titulů smarja. A sou i drazsi kousky tak bud rad ze to neni za 1200,-. Holt brigadka v Penaci rulez:DD
    • Ty ses sociál, to je upa normalni cena
  • jak jsem byl ze začátku skeptický tak se mi to záčíná líbit čím dal tím víc... neví někdo kde by se dala stáhnout ta melodie co hraje na konci během loga?
    • http://www.youtube.com/watch?v=c7R9WzD0dY8 tky se mě líbí :)
      • díky
  • nevim jak dosli na 999kc ale kdyz se poradne podivate po ceskych obchodech na netu tak ji muzete najit za 799kc a 649kc(jenom klic)
  • http://www.k24.cz/product/118461/Herni_zona/Hry_pro_PC/Dead_Island_PC_.html tam to maji za 568 (verze z polska coz znamena ze to ma jenom polsky manual nebo krabici jinak je to obycejna anglicka verze hry takze za 999kc+136kc a mam 2 hry
  • omg ludia left4dead+killing floor+dead rising s rpg systemom v krasnom chrome s poriadnym kooperativom co chete viac ku stastiu?coj-cartel nerobilo to iste studio ako bound in blood co je asi najkrasia western fps stale na trhu.chrome engine bol pouzity aj v hre sniper :ghost warrior je to najlepsi engine na vegetaciu a preto aj tento dead island vypada takto paradne karibisticky.u mna kupa techland podporujem uz dlhsie vzdy vydaju dobru hru na ktoru mam pekne spomienky.minule som si pustil left4dead2 a ziszil som aka stupidita toje ked mi na letisku pred chepointom pustilo 5 vln za sebou uplna kravina.a tak isto ten operation raccoon city nevypada bohvieaka takze dead island budem urcite hravat vypada to ako prva SOLIDNA zombi kooperativka.
  • Je treba se Techlandu po "CoJ: The Cartel" obavat?
    Nebo oni na nem ani nepracovali? Na webu ukazuji jen jednicku+dvojku...

    Sice krom jednicky CoJ podle myho nic zvlastniho nepredvedli, ale Dead Island me zajima cim dal vic.
  • Miluji hry co se odehravaji v tropech a tahle hra urcite bude stat za to.
    • tak to novy Max Payne bude pre teba :)
  • Nepobírám hype kolem téhle hry, vidím jenom další střílečku zombíků, kterých je na trhu přehršel a už ověřených (L4D, Killing Floor,...).
    • Tebou zminene hry jsou ciste MP. Tudiz i my, zaprisahly "singlisti" bychom si radi poradnou parbu se zombiky zahrali.
      • Amen *1*
    • Až na to, že tohle vypadá tak 100x líp ...
    • SA-reg
      Nepobírám hype kolem BF3, vidím jenom další střílečku mariňáků, kterých je na trhu přehršel a stejně stejných (BFBC2, Black Cocks, Homefront...)
      • Až na to že díky vylepšený destrukce okolí je to krok vpřed co se týče fyziky,grafiky a interakce s prostředím *3*
    • A o čem maj asi furt ty hry dělat. Pokud to bude zábavný, je jedno jestli tam jsou zombíci, ufoni nebo šmoulové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit