Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Včera jsem zrovna zjistil na GAME ze uz je i datum vydani, takze jsem hned predobjednal. Na tuhle hru je radost cekat.

    Steampunk delanej od Arkane (tvurci Messiashe) a lidi co delali Thiefa a stary Deus Ex + HL 2. Nevim, co vic bych mohl chtit.
    • Kouknu na to a taktéž zvažuji předobědnávku, tato hra mě velice zajímá a to díky hernímu stylu a prostředí. Studio a jména spojená s touto hrou již značí jistý stupeň kvality.
  • Trol.diskuzni
    Bude to kravina a já se pak budu za břicho popadat při vzpomínce na verbální on*anii pánů Grygarů nad tím, že konečně přichází hra, která spasí svět! *5*

    Edit: Jo vla, ona to dělá Bethesda - tak to mi crashnou celé winy, jen co se dostanu do main menu. *1* *2* *15* *3* *6* *5* *14* *4* *8* *9* *10* *11* *12* *16*
    • Pilgrim66
      Boze, nemuze uz ti nekdo dat ban aspon na tejden? Div se u diskuzi o hrach, ktery maj neco spolecnyho s Bethesdou nepostrikas.
    • Ty jsi setsakra negativně naladěn, stejně pak budeš projíždět "torenty" nebo "ulozto" abys to stáhl a vyzkoušel. Když se to redaktorům opravdu tak líbilo, podle toho jak o tom píší, tak by to to mohlo mít úspěch, byť to nebude asi pro masy lidí jako je AC, CoD a jiné. Ale to se říkalo i o HL, HL2 apod..... To, že to vydává Bethesda softworks nemusí značit, že to bude samý bug a jiné masařky, studio Arkane, má co se kvylity titulů týče, opravdu dobrou minulost.
    • Hairy_Ass
      Koukám, že tvoje trollování je čím dál víc zoufalejší. Už si musíš pomáhat i hromadou smajlíků.
      • Trol.diskuzni
        Ale stále to funguje, když na to reagují i takoví uvědomělí historici jako jsi ty. *2* *5*
    • Ty taky aby ses hned nepo_ral *7*
  • Snad budou mít při tvorbě zavřený okna, aby se tam nedostaly mouchy, jako třeba do skyrimu :D
  • To bude jako Diablo .... natěšené ovečky a staromilci se po půl roce přiznají , že je to vlastně průměr nejen v grafice ale dokonce i v hratelnosti ....
    • Kvalita hry není závislá na grafickém zpracování, což dokazují postarší tituly které v hratelnosti a zábavnosti nakopávají zadky novým, graficky vyšperkovaným, titulům, jež stále dokola omílají to samé, těží z předchozího dílu a staví na masovosti a super grafice, kterou si stejně nevychutná úplně každý z důvodu překotného vývoje grafických karet.
      • Black_Hand
        a mame tu dalsi pseudointelektualni nazor. na grafice zalezi, ale ne tim typickym ohodnocenim poctem polygonu a efektum.
        • Tak jsem to taky myslel, zkus se občas zamyslet nad tím co čteš natožpak jak reaguješ.
    • Malleth
      Pán je jasnovidec *1*
  • MrSanta
    Hm, říjen. Ještě klika, že odložili BioShock: Infinite.
  • Ohledně toho data vydání jsem dost skeptický ale snad se mýlím. Jsem ale hlavně zvědav na nějaké in-game video, to pro mě osobně bude ovlivňovat ručičku na vahách o koupi. Rozhodně bych víc uvítal kdyby hra byla byla přes STEAM, kde nemusím mít strach o aktuálnosti hry, ale zase bych byl okleštěn nutností pro hraní být připojen ne net. Ne každý sice tento druh distribuce má rád, ale mě osobně vyhovuje vzhledem ke komfortu, jež nabízí.
  • Bethesda... vydava originální FPS RPG hry, ktere nemají na trhu obdoby... ale chce vydat klasickou MMORPG kopii WoW... *7*
    • deridon
      tak v tom má prsty spíš Zenimax celkově
  • Malleth
    Jde se slavit
  • Pulka_lahve
    Kdybych já blbec nesledoval podcasty, možná bych dnes název hry nečetl "Dyšonórt".
    • málem jsem si stříknul do trika když jsem si prečetl tohle vlákno :D dobře vy...
      jinak čte se to samozřejmě [dysonrt] případně [dysanrt]
      • Hairy_Ass
        Tak to jsme opravdu nevěděli...
    • dishonord se to ctete
    • Amylee.Anderson
      Proklet budiž člověk, který s tim přišel.
      • Myslím, že si ten moment velmi dobře pamatuju: byl to Péťa Poláčků, když se ho tenkrát ptali, která hra ho z E3 nejvíc zaujala.
        • Amylee.Anderson
          Není to pravda. Psal to nějaký čtenář k uplně prvním článkům o téhře hře... komentáře zněl nějak "Jak se to čte? Dyšonord?" :D
          • MrSanta
            Může za to Montatatana. Viz http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/dishonored-nova-hra-od-tvurcu-arx-fatalis-half-life-2-a-deus-ex-56278/
            • Amylee.Anderson
              HEzky, jsem to třefila přesně :D
    • Malleth
      A co teprv Dužeks: Himn Revžn
      • Pulka_lahve
        V MasterMind slangu u mě vede "Ďůš Někam: Fejrejvr".
      • Izmæl
        Ale no tak, ani neangličtinář to takhle nikdy nemůže vyslovit. :D
        • hhh
    • Já to taky tak v hlavě čtu..proklínám vás..!!
  • Amylee.Anderson
    Te boxart neni buhví jaký, ale na hru se těšim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit