Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... žádná hra pro mě není víc než byl kdy Commandos!! Z nostalgie jednou za čas vždy dvojku nainstaluju abych se nadechl opět toho dokonalého prostředí a atmosféry, kterou tahle hra má. Sice to rozlišení na dnešních monitorech je děs, ale ta energii co tahle hra má, tak rozlišení vem čert. :)
    Adam, perfektní článek. Děkuju.
    A do budoucna velká podora pro pokračování serie 2D COMMANDOS!
    • Co se týče rozlišení, tak na to vyšel fanouškovskej fix
      • tak to je pro mě něco nového, máte někdo info, kde jde stáhnout. Koukal sem po něm, ale neúspěšně.
        • https://www.google.cz/search?num=100&hl=cs&safe=off&tbo=d&q=commandos+resolution+fix
  • spoock
    Série Commandos je moje herní dětství, hlavně Commandos 2, které považuji svým gameplayem za vrchol žánru, který nebyl překonán. Škoda toho posledního dílu, každopádně, kdyby vznikl nějaký takový kickstarter, tak do toho naleju hodně peněz.
  • velká pochvala za snahu... to je mi panečku herní novinařina, ze všech "zdrojů: Vlastní" je tenhle nejspíš "nejvlastnější"; je dobré vidět, že se herní novinařina v ČR nedrží jen přepisování zahraničních webů, ještě jednou chválím, přestože téhle sérii nikterak neholduju
    • Petr se jednou zminil ze se Adam snazi o hledani stop jak je na tom Commandos - snad se neco uskutecni pres Kickstarter
      • ve Fightclubu, pamatuju :)
    • Ty nemas rad save/load orgije?
      • orgije je samice od orka ?
        • Kozy
          spíš od organizátora
  • Commandos 1 - ach, taková moje láska, jako kdybych to cítil znova. Teplo domova, ale na monitoru krok po kroku začínám rozebírat Třetí říši. Miluji druhou misi, kdy se musíte nepozorovaně dostat přes rychlou řeku, odpálit pár nádrží, nebo ty krásné mise v poušti. Bohužel Commandosu 2 a 3 jsem nepřišel nějak na zub, asi díky složitému ovládání, kdy jsem se musel naučit spoustu zkratek. Mám Zlatou edici, tak snad zas někdy jindy. Understood sir
    • Take mam nejradeji prvni dil.
  • Obrovská náhoda. Práve som prišiel na stránku a rozmýšlal som, či bude nejaký nový commandos a aha! Pátram po ňom každý mesiac. Poznám vývojárov ktorí na niečom podobnom pracovali (ala Commandos 2 premenované pokračovanie), ale je to pozastavené. Ak si dobre pamätám tak je to na neurčitú dobu, ale raz by mal byť určite obnovený.
  • Mozek
    Pokud by to bylo jak Commandos 2 bylo by to boží. Jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a strávil u ní nespočet dnů. *14*
    Obávám se, že by to ale takové nebylo, takže asi je i dobře, že nic dělat nebudou.
  • Pan_Klobouk
    ad Za nové 2D Commandos bych dal cokoliv a nepohrdl bych ani pokračováním povedené strategie Praetorians - tak je kup, to neni problem. A novou hru ti vyvinou jak si jen reknes. ;)

    Nicmene ty casy uz se nevrati a pokud by nejake pokracovani opravdu melo vzniknout, bylo by nejspis ve stejnem duchu jako ten posledni nepovedeny pokus (akcni FPS podivnost).
    • Overwatch
      Kdybych měl na účtě miliony dolarů a nevěděl co s nima, tak bych do Pyro klidně zavolal. Bohužel miliony nemám :).

      Právě že dnes může vzniknout cokoliv Poté, co se rozjel Kickstarter, je to už jen o tom najít ty správné lidi, mít značku a dostatek fanoušků. Pak můžou vznikat velké 2D adventury, vesmírné simulátory, Carmageddon a další věci, které by jinak nevznikly. Commandos by se na Kickstarteru snad zaplatilo, ale kluci jsou ze Španělska, museli by Kickstarter udělat jedině přes někoho v US/UK.
      • Pan_Klobouk
        Tak urcite. ;) Pokud by to vznikalo ciste pod taktovkou Pyro (a proste ziskali nejak prachy) byla by sance na stare dobre Commandos. A pokud by to vznikalo pod taktovkou vydavatele (dnes asi kterehokoliv) s nejvetsi pravdepodobnosti by z toho vylezla zase divna FPS akce s lehkou vzdalenou primesi nejakych Commandos. :/ Ctvrty dil byl fakt mimo.
  • minule som si to akurat daval konkretne 1 diel mam na steamku doteraz nechapem ako som to volakedy mohol prejst je to pekne tazke:D skoda ze uz taka hra neuvidi svetlo sveta prave vdaka vysokej obtiaznosti:( inu mne osobne by stacil hd patch ako pri stronghold a dake opravy bygov hlavne ta jednicka urcite nesla tak rychlo ako teraz
    • Paulcz
      ale extrém to není (datadisk údajně jo) :) občas to je samé save/load, ale to je u takové hry víceméně v pořádku a taky se dá přes nepřítele jednoduše prostřílet, i když teda ne vždy. 1 a 2 jsem dohrál, ale ve 3 jsem nebyl schopnej udělat ani první misi.
  • to mi připomnělo jak sem hrál v deseti letech datadisk na jedničku a uložil jsem si to zrovna ve chvíli kdy vyběhl odněkud nákej fric a objevil mrtvý tělo.. tudíž konec hry. a byl zatraceně těžkej level. byl to jedinej save který sem měl. zkoušel sem to snad stokrát ho potichu dostat. nakonec sem to origo cédo rozlámal totálně vytočenej=D.. jinak nový commandos proč ne. pokud tam přidají přelézání přes zídky a další vychytávky který osladí hraní tak beru
  • Tohle byla jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál, občas si jí nainstaluju i teď. Trojka se mi nelíbila, ale dvojku jsem si zamiloval... mise na ostrově Savo, White death, Target: Burma, Saving private Smith...je to škoda, že nechtějí dělat další díl, taková hra by si publikum našla. A klidně bych si zahrál u za frice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit