Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Fable I byl naprostá klasika, srdcovka a jedna z nejlepších her co jsem hrál. Fable II byl už sešup dolů, ale pořád super. Fable III byl už smutná tečka série. Přesto doufám, že Lionhead přežijou a třeba nikdy vydají 4. Lepší další blbá hra, než žádná naděje.
    • Obecne se ma za to ze dvojka je jednoznacne nejlepší, ale samozrejme pokud to co jsi psal je tvůj osobní pocit, nic proti:)
  • Zacina to nejak smrdet, aneb jak upoutat pozornost na něco co nikoho nezajímalo..
  • Go fuck yourself with Fable
  • wizaard
    Fable Legends mě upřímně téměř vůbec nezajímá - mám rád Fable jako singleplayer, čili celý koncept Legends šel mimo mě. Bral jsem to od začátku tak, že si na Legends vyvinou a odladí nový engine a za 2 roky na něm představí klasický Fable 4. Přesto jsem si ale betu několikrát zahrál, jednoznačně se neustále a dost zásadně zlepšovala, ale od klasického Fable to mělo daleko (třeba jenom na poměry Fable zbytečně složitý systém boje). Stylem a grafikou však super. Podtrženo, sečteno: zrušení Legends mi vůbec nevadí, byl bych rád, kdyby vzali engine a hotová data, dotáhli to a vydali klasické další pokračování série s novým příběhem.
  • Teď by se toho mohla chopit nějaká firma stojící za propagací linuxu a ještě bych jim přál, aby to dotáhli na nejlepší hru roku , páč kam Microsoft za poslední roky vkročil , tam pšenka 100 let neroste ....
  • Kaslu na Fable, svet si zaslouzi další Black & White !
    • kašlu na Black & White, svět si zaslouží remake Magic Carpet v Cryenginu *1*
      • Kašlu na Vás oba, lidstvo potřebuje víc krve!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit