Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Jednicka byla uzasna. Na trojku se tesim i kdyz s urcitym odstupem. No... ikdyz to nedopdane, vyjde letos hodně skvelejch her. Last Guardian, Arkham City, Infamous 2, Uncharted 3, Wicther 2, The Journey, Skyrim....
    • první věta moje slova
  • Navic jednicku povazuju za nejpracovanejsi hru ze vsech. Souboj muze mit se system shockem 2
    ,ale ten nemel tak otevrene urovne. To aby si clovek schoval trochu starsi pc na tyhle skvosty. Pac za par let se k nim este moc radi vrati pac mu tyhle novy nemaj co nabidnout.
    • MrSanta
      U mě vítězí System Shock 2. Jeho příběh a styl mě oslovil o krapánek více *1*. Obě hry jsou ale naprosté skvosty. Takhle nějak si představuji ideální FPS hru.
    • proc schovavat stare pc, neznas gog ? ;)
  • to je pravda, jednička byla propracovaná k dokonalosti, a já už bych si, ze zoufalosti, nechal koleno vrtat jen pro polovinu z toho, abych si něco takového aspoň připomenul. Jedničku jsem dohrál 16 krát.
  • Pametam sa ako sme v Tescu na verejnom test PC presli celu Deus Ex 1 kampan SBSkar mal znas radost...asi pojdem do tesca rozbalit notebook a pekne si tam prejdem noveho deus ex cisto s nostalgie :)
  • Až moc dobré zprávy, abych jim věřil .)
  • Horsi nez dvojka to nebude, ale jednicku to proste neprekona. Na to je uz trochu jina doba. Deus Ex vysel v takove te zlate dobe jen chvili pred konzolemi a vymacknul z toho maximum.
  • pokud to bude mít dobrý příběh stačí to na hit letošního roku
  • Hanzales
    Já jsem také velmi optimistický. Víceméně od doby, co jsem začal sledovat jejich fóra a hra byla původně ohlášená jako PC Exclusive. Nicméně mi toho optimismu neubylo zhola nic, protože to má oproti jiným multiplatformním hrám dost co nabídnout. Jedničku jsem tehdy žral nejvíce a dvojka naopak radši no comment. Trojka ale vypadá, že i přes nějaké ty kompromisy to bude kulervoucí ;o) Budu se muset snažit od toho moc neočekávat, pač mám strach, že s tím ojedinělým nadšením by to pak mohlo být zklamání. Nezbývá než napsat: "Držme si palce"
  • Hanzales
    BTW už jsem to psal celkem dávno, že by bylo super, kdyby to udělali pro masy i pro HC hráče/pamětníky tak, že na těžší obtížnosti by si člověk už s rambo stylem nevystačil a musel by bádat, hledat, taktizovat, aby přežil alespoň první level. A ono se to zdá celkem i splňuje :) Že by po dlouhé době zase konečně pořádný mix FPS a RPG zabalený do sci-fi kabátku, s mnohem pohlednějším art-stylem, který Bioshock smete ze stolu fouknutím vánku :D ? Původně jsem měl z toho renaissance strach, ale nakonec to působí hodně dobře, i Bladerunnerovsky.
  • Uz jen samotne prostredi vypada skvele grafika je osilniva nicmene me zajima pribeh upgady ruznorode postupy pri hrani a take herni doba -jednicka se mi opravdu vryla pod kuzi originalnimi vecmi (tech bylo nepocitane) Jen skoda ze se take nechysta dalsi ppokracovani No one lives forever -rovnez genialni FPS s ruznorodymi prvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit