Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer je super, v lednu si kvůli této gamesce koupím koupim i7 930 / 12 GB Ram / GTX 470 ... snad se rozeběhne na lepší detaily :)
    Ještě přemýšlím nad KOTOEem, je dobrý?
  • Taky stále čekám na pokračování jedi knight... bohužel JA vyšlo již před 7 lety a stále nic, začínám věřit tomu že lucasarts tuhle serii nadobro pohřbili *10*
  • tss. stejne je to uplne jasne, Darth Vader je jeho otec :))
  • Nepokladam sa za uzasneho fanusika STAR WARS, ale nechapem co mate proti tej hre, beriem to ze bola strasne zle optimalizovana na PC a ze bola trochu kratka, ale inak ma herna a aj pribehova napln oslovila :) ----

    Trochu krátká? Na to že to na disku slízlo 24 gb to bylo kurevsky krátké *7*
  • Vyborne, pokracovani hry nicici filmovou serii. Jednoduchej pribeh, ktere byl a bude podan naprosto primitivnim zpusobem. Vader si naklonuje blbecka a pojede se uplne stejne jako v jednicce.... Je to cele pouze zdimacka na prasulky bez odpovidajici kvality.
    Ach jo, kde je doba kotoru a patrani po tajemnem zarizeni starforge.
  • 1. Konverze nebyla z nejlepších, ale to, že tobě to na tvým prastarým počítači, kde se seká i KOTOR nejde, je jen tvůj problém.
    2. A že jsi ještě navíc levej s klávesnicí, to je taky tvůj problém. Mně ovládání problém nedělalo.
  • Pribeh zaujimavy, render videa pekne a hra zase nudna, akcna "strielacka/mlaticka" ? Mec je tu na osvetlovanie prostredia. Uz to s tym pouzivanim SILY naozaj prehanaju.
    Btw, trailer "Betrayal" bol neporovnatelne lepsi.
  • Parádní trailer
  • Zas až tak skvělý bojový systém to teda není, ale třeba mod Open jedi project dovedl duely skoro k dokonalosti (v rámci možností). Viz http://www.youtube.com/watch?v=4Xn5x9L0NVg. Škoda, že to nikdy nebyl nějak populární mod a teď už ani nevím jestli to vůbec někdo ještě hraje
  • Nevím jak vy, ale já už pěkných pár let prahnu po novém přírůstku do série Jedi Knight s pořádnou grafikou an hlavně třeba jen lehce vylepšeným geniálním bojovým systémem, který tato hra využívla...
  • Tak trailer ukazuje, že všeho bude víc, ale pokud nezapracují na chybách, kterými trpěl první díl, tak nečekám nic extra. Já nedám dopustit na sérii her Jedi Knight / Jedi Outcast / Jedi Academy. Kdo nehrál, doporučuju (pokud nezkousnete starší grafiku, tak vaše smůla). Force unleashed nebyla vyloženě špatná hra, ale laťku mám v případ SW nastavenou jinde.
  • Jedničku jsem dohrál před týdnem (ze steamu za 7 eur) - šlapala bezproblému (konstant 30fps), grafika a fyzika paráda, příběh slušnej. Mám x360pad, takže se to hrálo bezvadně. Dal bych sedmičku, dobrá hra, ale nic úchvatnýho.
    Na dvojku jsem ale zvědav, snad bude pořádně zlepšená.
  • Souhlasim, všechno neustále pořád dokola. Souboje neustále dokola, pak přisli mini bossove v podobě vetších nepřátel koncové udery stale dokola, a souboje s pravejma bossikama take nemastne neslane. Hra mě oslovila pouze grafikou, pak omrzela i ta. Tady to z traileru vypada moc lákavě, ale moc rozdílu jsem tam teda nezaznamenal :P Až bude hra levnější pořídím dřív to nevidim. *7*
  • Nepokladam sa za uzasneho fanusika STAR WARS, ale nechapem co mate proti tej hre, beriem to ze bola strasne zle optimalizovana na PC a ze bola trochu kratka, ale inak ma herna a aj pribehova napln oslovila :)
  • Jestli bude dvojka stejná bezduchá rubačka jak jednička, tak to se ani moc netěším :-(
  • ano, zprasenej port to je, stejně jako GTA4 atd... to ale nemění nic na hře jako samotné ;) já jsem velkej fanda star wars ale TFU mě opravdu nezaujalo a to ani na PS3. Vypadalo to jako slibnej titul, ale udělali z toho arkádu pro děti.. no neni se čemu divit když lucasarts posledních pár let vydává samý tituly pro děti :(
    (doufám že se nenajde někdo kdo řekne že na xbox360 je lepší než na PSku)
  • Z jednicky stacilo pustit si videa na Youtube a usetrili jste cas a nervy (mluvim o PC verzi). Zprasena konverze, zprasene ovladani, proste hruza.
  • janchor
    Bohužel není. PC verze byla do vydání patche příkladně zprasenej port (když blahosklonně pominu, že ta hra je dost příšerná sama o sobě, ale to už má holt každej fanoušek Star Wars individuální).
  • re:filip
    nedosáhla kvalit jako na konzolích? další konzolista *1* vždyť je to uplně stejná hra na obojim...
  • jednicka byla nahodou moc dobra,sice kratky,ale vtahujici pribeh, taky dale zalezi jestli jste hrali na PC nebo konzolich,protoze na pc zdaleka nedosahovala takovych kvalit jako na konzole, doufam ze ve dvojce bude min linearnosti a multiplayer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit