Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mi to nejde zpustit =(
  • neviem ,preco ten combat system radikalne menily ked to malo dobry ohlas, mi to pripada ako uplne demencia z ich strany..... absencia cestiny moze omrziet, avsak ta anglictina nieje taka narocne a zijeme uz vdobe keby sa ocakava slusna znalost cudzieho jazyku *3*
  • no, máme se na co těšit XDDD ...doufám, že ty záběry jsou opravdu z konzolové verze...což by mohlo dávat nějaké naděje, že to tak zlé nebude
  • Krudanze
    co se to stalo s dragon agem? neuveritelny. predpokladam ze cestina ani nebude potreba kdyz se bude vetsinu casu jen machat zbrani.
    • Najviac sa mi pacia tieto nazory :D podla mna je omnoho lepsie mat tu hru v anglictine aspon sa hrac moze zdokonalit a okrem toho tato anglictina v hrach nieje zdaleka tak narocna aby sa jej nedalo porozumiet :P .
      • Krudanze
        nemam problem s anglictinou. hry my hodne pomohly ve zdokonalovani gramatiky a slovni zasoby. reagoval jsem spis na lidi co si tu stezujou ze hra nebude cesky... jako ze tech par vet v anglictine snad zvladnou.
      • No nevím jak jsi na tom ty s angličtinou, mě hry naučili lépe anglicky než většina učitelek co jsem měl, ale zase tak světoborně na tom nejsem, a nevím jak na tom bude DA2, jestli se tam bude povídat tolik jako v origins, ale já bych si origins asi tolik neužil bez ČJ, takže ta ČJ na škodu není =)
  • Konzole zacinaju bohuzial ovladat trh ale snad zachovaju klasicke ovladanie pre pc ...
  • to si snad delaj prdel takto to podelat... zlata doba baldur's gate... ted uz stoji vsechny rpgcka za hovno...
  • Přijde mi trošku dementní ty hry tolik zjednodušovat pro konzole - když chtějí hru pro konzole tak udělají pro konzole a nám pc hráčům ať nemrví dobrá rpg, kterých je už tak málo. Aneb Mass Effect RPG - po zjednodušení - Mass Effect 2 akční střílečka. Prozatím nemůžu soudit, jelikož jsem to nehrál, ale zatím mi to za koupi nestojí
    • Na druhu stranu, Mass effect 2 ma nezklamala ( aspon po dejovej stranke) *4*
      • jako nebylo to špatné, i mě se příběh jakžtakž líbil, ale už to nebylo rpg ala jednička :-)
        • Přece nemůžeš říct že Mass Effect 2 neni RPG. Splňuje uplne vsechny predpoklady mozna tak krome toho ze nemas poradnej inventar a moznost obchodovani. :-) Je to proste akční RPG. A nepřijde mi že by se toho od jedničky kromě celkového zjednodušení zase tolik změnilo (ted oba dily hraju znovu).
          • Mě přijde, že dvojka ztratilo takové to kouzlo co měla jednička - jinak tam byly ale i dobré nápady - nová Normandy, zblížení se z posádkou a ne jenom s hlavníma postavama - vylepšení Normandy atd. Ale už to byla akční střílečka zjednodušená jak se jen dala. Třeba Adept ztratil dost biotic schopností oproti jedničce atd. Neříkám, že byla dvojka špatná, jen si myslím že jednička byla lepší. Stejně tak mi to přijde u Dragon Age zatím.
  • Kde ste kdo co slyšeli o češtině že nebude?
    • Všude. EA centrála oficiální českou lokalizaci na 99% dělat nebude. EA Czech ale o češtinu velmi stojí a vedou s centrálou nějaká jednání, takže se nakonec češtiny, třeba formou pozdějšího patche, možná dočkáme...
      • coz je tak jako tak na houby vzdyt i ty posledni DLC pro DA1 jsou jen anglicky ale co je horci pokud mate ceskou hru a chcete si stahnout DLC napise to tato verze neni urcena pro CZ verzi hry *10* jako takovej paskvil si muzou nechat
        • Nic ti nebrani si to stahnout, i kdyz mas ceskou verzi.
          Cestiny k poslednim DLC muzes stahnout tady:
          http://forum.dragonage-cz.cz/viewforum.php?f=12&sid=4f153cc6094699587e843abcabc46315

          P.S. Taky si myslim, ze to nebylo moc fer jednani...
  • Tu ho mate, ale pozerat len na vlastne nebezpecenstvo. Za infarkt fanusikov prveho dielu nezodpovedam
    http://www.leadergamer.com.tr/dragon-age-iinin-5-dakikalik-oynanis-videosu_11196.html
    • kdepak infarkt se nedostavil spis uleva ze nevadi absence cestiny tahle hra uz za koupi nestoji!
  • toto video jiz neni k dyspozici EA si narokuje autorska prava. tak at si ho nechaj i se scou pouze anglicjkou verzi HRY smejdi a ja blbec jim jeste daval prachy za jednicku a prvni DLC *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit