Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi trošku dementní ty hry tolik zjednodušovat pro konzole - když chtějí hru pro konzole tak udělají pro konzole a nám pc hráčům ať nemrví dobrá rpg, kterých je už tak málo. Aneb Mass Effect RPG - po zjednodušení - Mass Effect 2 akční střílečka. Prozatím nemůžu soudit, jelikož jsem to nehrál, ale zatím mi to za koupi nestojí
    • Na druhu stranu, Mass effect 2 ma nezklamala ( aspon po dejovej stranke) *4*
      • jako nebylo to špatné, i mě se příběh jakžtakž líbil, ale už to nebylo rpg ala jednička :-)
        • Přece nemůžeš říct že Mass Effect 2 neni RPG. Splňuje uplne vsechny predpoklady mozna tak krome toho ze nemas poradnej inventar a moznost obchodovani. :-) Je to proste akční RPG. A nepřijde mi že by se toho od jedničky kromě celkového zjednodušení zase tolik změnilo (ted oba dily hraju znovu).
          • Mě přijde, že dvojka ztratilo takové to kouzlo co měla jednička - jinak tam byly ale i dobré nápady - nová Normandy, zblížení se z posádkou a ne jenom s hlavníma postavama - vylepšení Normandy atd. Ale už to byla akční střílečka zjednodušená jak se jen dala. Třeba Adept ztratil dost biotic schopností oproti jedničce atd. Neříkám, že byla dvojka špatná, jen si myslím že jednička byla lepší. Stejně tak mi to přijde u Dragon Age zatím.
  • Konzole zacinaju bohuzial ovladat trh ale snad zachovaju klasicke ovladanie pre pc ...
  • http://www.youtube.com/watch?v=LzLLmrk6Nyk
    • koukam ze xxx je lepsi nez cela redakce tiscali *1*
  • Dragon Age II: Hit & Run.
  • Už mi to nejde zpustit =(
  • Aaaaa lidicky, smula, hned to video zablokovali *9*
  • strasna pi*ovina :-( DOA (bez datace) luxusni, datac byl divnej. Toto je humus.
  • Amylee.Anderson
    Wtf? Prince of perisa?
  • EA si s těmi autorskými právy tak akorát může... ať jdou někam.
  • Rohatí démoni? Tam žádní démoni nejsou - kdo to psal? Jo, aha, tak už nic... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit