Přejít na výpis diskuzí

Nalaďte se na příchod Call of Duty: Modern Warfare launch trailerem

8.10.2019 10:07
Šárka Tmějová 7 příspěvků

Možná by si v Activisionu měli ujasnit, co to vlastně ten launch trailer je, protože do vydání Call of Duty: Modern Warfare zbývají ještě skoro tři týdny. Na druhou stranu je to čtvrté Modern Warfare v řadě a taky nemá žádnou číslovku, takže bychom se možná spíš my měli přestat divit a přijmout fakt,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Já se těším 😍😎

Ne nenechal sem se opít trailerem který je rychle sestřihán aby nebyly vidět ty hnusdné textury... prostě se těším že po ročním půstu konečně tahle pro mě bomba a nevadí že Price je mladšái a dabuje ho někdo jiný. Mít peníze a oni by ,mi nabídly více než nudný multiplajr tak bYch asi i koupil( třeba jo později) Ted mám jiné starosti.

• CRYPT

Posledni dobre CoD bylo Black Ops z konce roku 2010. Alespon pro me

• Lukyz

Mno, kampaň budu hodnotit až po vydání, ale fakticky mi tam chybí původní dabér Cpt. Price,  Billy Murray 😬

• ja_nic_nevim

Tak schválně, jestli mohou klesnout níže než WWII. Je smutný, kam se série dostala od prvních dvou dílů a dvou dílů MW. 

• A tak WWII nebolo AZ take zle.. celkom som si tu kampan uzil. Zas je pravda, ze po Advanced Warfare, ktory som som dohral, ale okrem toho, ze tam hral Kevin Spacey si z toho vobec nic nepamatam a Infinity Warfare, co som ani nemal siliu dohrat, mam asi trochu znizene naroky.

Na MW a MW2 to samozrejme nemalo. V tento reboot verim, po vikende stravenom v public bete som predobjednal.

• Maxianimal

Já tomu letos věřím. WWII byl průšvih, BO4 ještě větší, tady vypadá, že sebrali vejce ze země a něco udělali. Uvidíme.

• ja_nic_nevim

Jako protože to přejmenovali na Moder warfare, jo? Jsem fakt zvědavý, jestli třeba změnili engine a objeví se fyzika a zničitelné prostředí, nebo pajduláci dostanou nějakou AI :-D :-D :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit