Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanatonaut
    Paráda. Trochu jsem se bál, aby nevyšel jen jeden díl a pak šlus. Sice jsem to tentokrát nestihl na živo ale díky za záznam. Videoherní hudba nebyla nikdy lepší a to kvantum fantastických soundtracků z her je gargantulovské. Je vlastně škoda, že se jí věnuje tak málo prostoru nejen v rádiích. A chválím za Oxenfree
  • Lukáši, dobrá práce! Děkuji a těším se na další záznam.
  • Ač Lukáše nemám zrovna, jako člověka, v oblibě, tohle je fakt dobrý! Palec nahoru - parádně se mi u toho hrálo Team Fortress 2 (klidně mě mějte za zastaralého dědka). :D
  • No to mě poser, ginger ty vole... princezna grygar...
  • Jack1947
    Herní hudba mně zas tolik netankuje, takže evidentně nebudu ta pravá cílovka, nicméně je to supr mám rád Lukášovy články v každém levelu o nějakém tom Soundtracku. Možná bych to i poslouchal jak to trvá dlouho- 1,5-2hodiny? ale je to beztak celkem pozdě. Nápad se cení ten je dobrá to určitě.
    • ringmancz
      víc si protiřečit a vymlouvat se snad ani nejde. nemáš dvě hodiny během hraní nebo psaní do diskuzí?
      • Jack1947
        Chtělo by to nějakej reminder a nemám rádio ... zase další applikace která zabírá místo.
  • Sr_Lobo
    Super záznam, těšim se na další, díky.
  • Jen čistě ze zvědavosti, může mi někdo nastínit, co má slovo "vektor" společného s herní hudbou?
  • CRYPT
    Hele ten Lukas Grygar uz se nejak nakamaradi s games.cz? Ze uz jsem hodne dlouho nevidel zadny clanek s nim, recenzi, video preview apod
    • Ted tu mel nedavno recenzi noveho Homeworldu...
    • Lukas mel nejaky osobni problemy, v redakci Games se nachazi denne. Kazdej tejden vychazi na Streamu jeho prehled her pod zastitou GamesCZ
  • Bude zaznam jako u Moonshinu?
    • Pisou to a odkazuji primo v clanku ;)
  • jeanczarny
    Dík za příjemnou hudbu, zpříjemnilo mi to večer. Těším se zas za dva týdny.

    Btw, naposílal jsem odkaz i kamarádům, se kterými jsem zrovna hrál na Steamu, tak jsi měl dnes posluchače i z Řecka, Německa nebo Saudské Arábie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit