Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Hra vypadá fakt parádně. Navázal bych ale na začátek, kdy Aleš psal, že na hru přišel také díky románu. Jako malý jsem přečetl triologii o korzáru Martenovi, Magellanovu cestu kolem světa a Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela (jojo, starý dobrý KOD). Docela nedávno jsem zase četl Pacifickou ságu od Hubáčka... Neměl by někdo tipy na knihy z námořního prostředí? *4*
    • C.S Forester serie Hornblower ( v češtině ale vyšly jen 4 díly ) to je naprostá námořní klasika a pak série o Aubreyovi podel který natočili Master and Comander na spisovatele si bohužel nevzpomenu.
      • A HMS Surprise (původně L'Unité) už v ní je dlouho.
      • Jedna z lodí, která bude brzy do hry přidána, je i HMS Indefatigable. :)
      • Zrzzek
        Díky za tipy!
    • Trilogie o Martenovi je paradni. Castecne i kvuli ni jsem premluvil kamarady a udelali jsme na kole trip z Liberce do Gdansku - protoze jsem chtel videt na vlastni Zelenou branu, Dlouhy trh atd. Neuveritelne, k cemu nekdy knihy vedou:)
    • Viz vyse muj post: zde odkaz na autorovo portfolio - http://www.databazeknih.cz/autori/patrick-o-brian-13454
      • Zrzzek
        Zkusím, díky... Na ty pojmy půjdu se strejdou googlem, není to poprvý, kdy při čtení knihy čučim do map a googlim... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit