Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už aby to bylo na světě. Stále ještě čas od času, kterého je již stále méně na hraní, se vracím M&B Warband. Tato hra je tak chytlavá, že i po těch letech a na dnešní dobu už znatelně zastaralá grafika, je stále pecka. Bavím se a byl to takový můj dětský splněný sen, kdy jsem se mohl prohánět jako rytíř a vojevůdce v bitvách, ve 3D, dobývat hrady a bránit pevnosti atd. Bannerlord bude ještě lepší, mechaniky dobývání, grafika samozřejmě a prostě moderní háv. Plus další vychytávky u správy měst a vesnic, obchodování, určitě i lepší diplomacie.

    A k těm módům. Střídám pravidelně 2-3 mody, které zase přidávají další kus zábavy a třeba i ztvrárnění mého oblíbeného světa ledu a ohně. A co vidím jako obrovské plus této hry? Mimo tu zábavnost a chytlavost je právě ta možnost vytváření módů. Takže ještě před vydáním tady plakat nad tím, že to chce jen módy apod. Upřímě, bez základní hry by nemohly vznikat kvanta a kvanta módů a tvůrci s tím určitě počítají. Vydají skvělou hru do světa a jsou si vědomi, kolik úprav vznikne. Hra je svým způsobem dost omezená. Do nekonečna se můžeme prohánět jedním světem a ve výsledku to je stále stejný scénář. Ty módy dodávají další a další hodiny zábavy. Za mě skvělá práce. Jednička do teď mě baví, z dvojky budu opět nadšený stejně, jako když jsem poprvé spustil Warband a řekl si, toto je ono, na co jsem čekal, že vůbec bude :-)
  • Kallessin183
    Sice se držím hesla, že na kvalitu se vyplatí čekat, ale stejně... JÁ CHCI BANNERLORD!!! *1* *1* *1*
  • Tejto hre jediné čo chýba je ten mód Europe 1200 či ako sa to volá. To je pecka.
  • TheGGG
    Lol, ty jména jsou z nějakýho random fantasy generátoru? Tadle hra potřebuje GoT, Lotr mody jako sůl
    • taky první co mě napadlo bylo: to už ať je tam radši Kelt-like-nation, Rome-like-nation atd... *1*
      • Díky tvému příspěvku přemýšlím, že by tam měli dat HeX-like-nation. Tvoje standardní pěchota bude vybavena klávesnicí, kterou bude mlátit nebožáky po hlavě a když ani to nezabere tak budou na cizí vojáky pokřikovat česko-anglicky jako správný HeX. *6*
    • Na co platit licence a řešit kdy která vyprší, když to komunita udělá za ně a licence nepotřebuje.
      • licence na to, abys mohl dát do hry Kelty? Je nějaká Mezinárodní Organizace na Ochranu Keltských Práv a Kulturního Dědictví, která se o tohle bije? *4*
        • řeč není o keltech, ale o game of thrones a lotr
        • XorxoxTalarius
          No nastesti ne, ale levicove kridlo politiku se to snazi prosadit v OSN a poslednich par let o tom jednaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit