Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já se obávám že to hrát budu ale nebudu z toho nadšený... nemá mě prakticky co překvapit 😐

  • Hmm, damage control začíná překvapivě brzo...

  • Khanemis

    Nejlepší je v rámci těch dvou konverzačních možností poznámka z PC Gameru.

    Na otázku, proč byl (dialogový) systém v Anthem zjednodušen, odpověděl výkonný producent Mark Darrah následující: "Ukazujeme to publiku, jež není zvyklé na tento styl rozhodnutí a konverzací. Chtěli jsme to zjednodušit, zároveň vám však nechceme předkládat žádné falešné volby"

    Takže vidíte, nemá smysl se kvůli Anthem čertit. Cílové publikum jsou diváci Ordinace a vyspělejší zástupci kura domácího:)


  • Jez3vec

    COOP příběhová hra... To je snad nejhorší spojení co může být. Buď to budete hrát s cizím člověkem, který nebude hrát podle vaší představy (skip cutscén, vyžírání lootu, zbytečné rushování, ...), nebo si zahrajete s kamarádem, se kterým nebudete věnovat příběhu pozornost, protože řeči o hovnech jsou zrovna v ten okamžik zajímavější. Viz Borderlands 2.

  • kkING

    Tak treba SWTOR nema spatne vypraveni pribehu .... Nemusi byt hned vse spatne, kdyz je to online, MMO, ...

  • drasta

    Failujici prodeje 

    Fifa zase doleje.

  • Dlaha

    Snad tak blbě, že se EA konečně chytne za nos.

  • a já už myslel, že nějaká Iron Man hra

  • maros.goc

    PC Gamer informoval, že v odpovediach budeme mať na výber až z dvoch možností ...tolko k tym vypravacskym ambicem

  • drasta

    Jsem fakt zvedavej jak se to bude prodavat.

  • TheGGG

    tohle už je zoufalost.... generická nudná grindovací online coop tps/rpg mixáž bez špetky zajímavého a originálního... RIP bioware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit