Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito
    Chtěl a něchtěl v Leyndell. Na povrchu nejkrásnější fantasy město, co jsem ve hře viděl po povrchem však jedno z nejhnusnějších.

    čestné umístění - Oxenfurt, Yharnam a Midgar z FFVII.

  • Lukyz

    Když vypustím Citadelu z ME, protože se vlastně pohybujeme po malém kousku z celé město - stanice, tak bych za moje domovské město, kde kamkoli trefím skoro po slepu i když mě probudíte ve dvě ráno vybral Khorinis z Gothic 2. Hned úplně slyším zvuky kovárny, vlny v přístavu nebo ponoukání na návštěvu nevěstince 💖

  • Inquisitor

    Gotham. Tam je sranda:)

  • Ceske Budejovice

  • Jedině Sektářský Tábor z Gothicu, ideální místo na poklidný život, naplněný kouřem trávy z bažin :D

  • jindra.veliky

    Valentine či jeho okolí, tam bych chtěl mít ranč 🙂

  • Lost heaven 😇

  • lukeeeen

    Stormwind!

  • Stephano

    Přes zimu si už musím zahrát všechny Yakuzy. A jsem zvědavý na Cities Skylines 2,  vynechal jsem jedničku, stejně jako ANNO 1800, ale napravím to.


    Za mně bez pořadí Vice City, Lost Heaven, Night City, města z Red Dead Redemption 2, První dva díly Fallout, páty akt v Diablu II, celkově architektura z AC, Deus Exů, nebo Hitmana. A šlo by pokračovat dál a dál. :)

  • Jako celek asi taky Night City ze CP2077, protože jsem na to město vzpomínal tři roky po odehrání původní hry, a teď s Phantom Liberty mě zase baví. V jednotlivostech mám ale i jiné favority.

    - Saint Denis z RDR2, protože vypadá krásně za každého počasí i denní doby.
    - New York ze Spider-Mana, protože to je snad jediná open world hra, kde nepoužívám fast travel, ale většinou se na ta místa dohoupám na sítích. Jasně, to je věc spíš té schopnost než města, ale New York mám obecně rád. :)
    - Stardew Valley. Jediné město, kde dokonale znám každý kout a každého obyvatele.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit