Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Miluju AZ-kvíz

  • DeathFish

    Mi se zdá, že čím je člověk starší, tím spíš přijme to, jaký je a už
    se tolik nestydí za cokoliv, co dělá - už nepotřebuje vypadat "cool"
    před ostatními 😀
    Takže i když jsem přemýšlel, napadly mě spíš jen starší hry (některé z
    nich možná ani moc lidí neznalo), které jsem si kdysi užil, ale určitě
    se za ně dneska nestydím. Tak je tu aspoň vypíšu, jestli si někdo z vás
    na ně pamatuje:

    • Lost Planet: Extreme Condition
    • Total Overdose
    • Alpha Protocol
    • Area 51
    • Armies of Exigo
    • Advent Rising
    • Deadlight
    • Mini Ninjas
    • Alfa Antiterror
    • Shade: Wrath of Angels (v CZ to bylo Shade: Hněv Andělů)
    • The
      Sims 2 (to je možná jediná hra, za kterou jsem se kdysi trochu styděl,
      když jsem u ní jeden den proseděl opravdu od rána až do večera a zalhal
      jsem kamarádovi, že s ním nemůžu ven, jen abych mohl dále hrát 😀)
    • Derp_1337

      Tak Alpha Protocol a Area 51 se asi nemůžou počítat jako Guilty Pleasure, protože na tu dobu to byly celkem slušné hry. Ale The Sims 2 je vskutku g.p. 😂

      • spoock

        Co je na Sims2 GP? Jedna z nejlepších sérií jako Sims nikdy nebude GP. Sice ty nahrávací časy při tunách datadisků byly příšerné, ale "motherlode" se navždy zapíše do učebnic nejpoužívanějších cheatů.

        • Derp_1337

          Pro některé lidi to vskutku nebyla G.P. , třeba pro takové náctileté dívky. 😎

          Ale pro velkou spoustu dalších lidí to byla bohužel G.P. Stačí se jenom zamyslet nad tím, jestli ses hraním té hry mohl vytahovat před kamarády.

          Samozřejmě se vždycky najdou vyjímky. Pokud ses o té hře mohl bavit s přáteli, tak blahopřeji.


          A : "Tenhle víkend byl hrozný, celý propršel. Co jste doma dělali? Já hrál Half-Life 2."

          B : "Já hrál Rome Total War."

          C : "Já raidoval ve World of Warcraft."

          D : "Ehm, The Sims 2, taky jsem hrál Half-Life 2."

      • DeathFish

        Na tu dobu to určitě špatné hry nebyly no.  Jen mi přišlo, že je (aspoň u nás) málokdo hrál a zajímalo mě, kdo si je tu vlastně pamatuje 😇

        • 0011

          Hele zrovna AP bych řekl že hrálo nebo zkoušelo spoustu lidí, já se nikdy nedostal za to hackovací puzzle, i když běžně luštím osmisměrky a rád hraju logické hry, vždycky jí jednou za pár let zkusím nainstalovat že to přece musím dát, dostanu se na konec tutoriálu, pár desítek minut se s tím trápím a zas to odinstaluju.  Kterou Area 51 máš na mysli - tu co daboval Manson nebo tu z roku 95? Protože ta z roku 2005 je dobrá hra ale ta z roku 1995 byla už tehdy guilty pleasure.

          • DeathFish

            Tu co daboval Manson a která vyšla i na PS2 🙂 ta byla super.

            Jinak už je to dlouho, co jsem AP hrál, ale problém s hackováním si nepamatuju - vím, že jsem to totiž dohrál. Tak snad ti to hackování v AP někdy vyjde, budu držet palce 😀

            • 0011

              Díky, hledám na to roky mod ale je na to prý jen cheat trainer a jeden z cheatů odstraní časový limit, čímž ovšem z celé jedné větve schopností udělá bezcennou položku. Mnohem radši bych byl kdyby udělali už v začátku sami autoři normální a zábavnou minihru jako má třeba Deus Ex Human Revolution. Trainery používám opravdu jenom tehdy když v nějakém - většinou starším RPG narazím po desítkách hodin na game-braking bug a není jiná možnost se dostat dál. Tady je problém šibeniční časový limit spolu s příšerným ovládáním - což prý odpadá u konzolových verzí.

  • LessPh

    Nemám Guilty Pleasure... jsem prostě nejlepší! :D

  • 0011

    Oba díly HunniePop, to je lepší spoj 3 než Candy Crush Saga Pavle a hlavně má "plot" 😉 je škoda že víc her z pole erotiky nemá zábavnou hratelnost, ale je to trochu cheat, protože systémem spoj 3/rpg skoro nejde nic zkazit. Je to dobrá hra i kdyby hráče "dospělý" obsah vůbec nezajímal, akorát to na rozdíl od CCS má místo nekonečné smyčky kampaň a není na mobily a tohle bych stejně v MHD rozhodně nehrál 😀

  • Maxianimal

    Veškerý survival hry, hlavně DayZ. Nechápu, jak jsem to mohl - hlavně v early access - hrát. Ale hrál a hrál jsem to vehementně. Jsou to hry na jedno brdo, repetitivní, ale prostě mě to baví. A pak to najednou přestane, jako když luskne prtem. A pak se k tomu po pár letech zase vrátím.

    Call of Duty - ačkoliv ve skrytu duše vím, že je to shite, tak to vždycky dva měsíce po vydání usilovně hraju. A pak přestanu. A čekám na další díl.


  • Derp_1337

    Tak kdysi dávno asi The Sims 2. To byly ještě staré zlaté super neomezené módování.

    U The Sims 3 začalo EA dělat problémy některým modům, které se jim nelíbili (např. adult módy 😈 ) . Už nějakou dobu tuhle herní sérii nesleduji, takže netuším, jak se situace má u The Sims 4.


    Jinak v poslední době Star Wars: The Force Unleashed 2. Ta hra nedopadla u recenzentů většinou nijak dobře, obzvlášť primitivní byl příběh, ale navzdory všemu je to neustále zábavné hrát. Dost slušný gameplay. Už jsem to projel asi 4x 😂

  • Guilty pleassure? Asi Trover Saves the Universe? Jako po samotné hratelnostní stránce nic moc (ne špatné, ale prostě úplně defaultní plošinovka). Ale ty dialogy.... to se člověk tlemí od začátku do konce :-D

  • Prince od persia 3D ;) 

    • Derp_1337

      Tak pokud vím, tak Prince of Persia 3D sbíral hodnocení 6-7/10 , což není taková hrůza. Není se za co stydět, když to hraješ.

  • spoock

    Musim rict, ze prumerne hry moc nehraju, ale pamatuju se na hru Wanted Weapons of Fate, ktera byla cover shooter strileckou s tim ohybanim kulek. Dojel jsem to dokonce a i po letech si na ni leckdy vzpomenu. Pribeh stal za prd, ale na letajici kulky obloukem, nikdy nezapomenu.

    Pro me asi nejlepsi hra podle filmu, ktera nekopirovala dej predlohy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit